14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

İlk seni görmüştüm

Baktığım her yerde seninle dolmuştu kalbim

Seni düşledim hemen ardından

Ne desem ne söylesem bilemedim

İçimde bir yerde gizlediğim aşkı

Seninle büyütmeye başladı kalbim,

En güzel şubatlar bize gelecekti bilirdim

Gözlerine bakmaktı hayalim

Ömrümün kadını, bana gelecektin

Geldin…

Gül yüzünle

Ömrüme hoş geldin sevgili…

 

Sevgiliye ne şiirler yazılır ne cümleler kurulur ardından haberi olmaz belki, o geldiğinde aşk dolu bir kalbe girdim bilir ama bilmez ki öncesinde nasıl yandı o kalp o sevgili için, o bilmedi…

 

Aşkınız için uykusuz geceler mi geçirmediniz, her gece hayaliyle uyuyup onun olmadığını görmemek için uyanmak istemediniz. Şimdi yanında olan güzeller güzeli sevgiliye, size olan aşkını tüm içtenliği ile yaşatan sevgiliye 14 şubat sevgililer gününde birbirinden harika sevgililer günü hediyelerini vererek onu mutlu etmek istemez misin?

 

14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile aşkına harika bir sürpriz yapacak olmanın mutluluğu henüz günler öncesinden içini kaplayacak. 14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile ona en güzel ve en romantik hediyeyi verecek ve birlikte yılları devirmenin mutluluğu içinde harika bir sevgililer günü geçireceksiniz. 14 şubat sevgililer günü hediyeleri sevgilinize çok özel tasarımların bir araya getirildiği ve ona çok yakışacak bu harika hediyeleri ile doldu taştı. Siz de bu 14 şubat sevgililer günü hediyelerini ona armağan ederek hem kalbinizi bir kez daha ona açma şansı elde edin hem de ölümsüz bir aşkın geleceğini inşa edin.

14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile mükemmel bir sevgililer günü geçirecek olmanın mutluluğunu sevgilinizle paylaşın. Bu harika sevgililer günü siz ve sevgiliniz için unutulmaz bir gün olacak. Kalbinizdeki aşkın somut halinin tüm güzel duygularla tasarlandığı bu harika tasarım 14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile sevgiliniz ömrü boyunca unutamayacağı anlamlar yüklü hediyeleri bu özel günde sizden almış olmanın mutluluğunu yaşatacak. Bu özel gün onun için oldukça önemli ve unutulmaz bir gün olacak. 14 şubat sevgililer günü hediyeleri ile mükemmel, aşk dolu bir gün dileriz 🙂

Çeşitli Sevgililer Günü Hediyeleri

Dünyayı kasıp kavuran Angry Birds çılgınlığını bilmeyen yoktur. Sevgilinize bu anahtarlıklardan hediye ederek nasıl mutlu olacağını bizzat kendiniz görebilirsiniz.

Kim demiş çiçeklerin ömrü kısadır diye? Eğer sizin çiçekleriniz balondan yapıldıysa belki bir ömür sizinle olurlar! 7 farklı çiçek deseni ve 24 adet balonla yapabileceğiniz koca bir demet Balondan Çiçekler belki de sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir.

Sevgilinizle ya da eşinizle uyurken bile aşkınızdan hiçbir şey eksilmesin! Aşk yastıklarıyla uyurken bile deliler gibi aşık olacaksınız.

Aşk ve sevgi paylaşmak demektir ama öyle kuru kuruya paylaşmak olmaz. Gerçek aşka ulaşmak için herşeyi paylaşmanız gerek, hatta dinlediğiniz müziği bile. Bu kalp şeklindeki kulaklık ayırıcılar ile bir mp3 playera iki kulaklık bağlayarak hem aşkınızı ve sevginizi pekiştirin hem de dinleme sırası kimde kavgalarına son verin.

Çan sesleri hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Sex Bell, sıra dışı çiftlerin yatak odalarına heyecan katıyor. Aşka Davet Çanı çaldığında herkes görev başına!

Topuklu ayakkabı aşığı sevgilinize bir topuklu ayakkabı almıyorsanız en azından topuklu ayakkabı şeklindeki bir çekecek almaya ne dersiniz? Sevgiliniz, topuklu ayakkabı almış kadar mutlu olacak.

Sevgilinizin başından aşağı gül dökmek sevgililer günü için harika bir fikir değil mi? Gül yapraklarından oluşan bu hediyeye sevgiliniz bayılacak.

Topuklu ayakkabının türleri saymakla bitmez. Kim derdi ki bir gün topuklu ayakkabıdan müzik dinlenebileceği. Ama oldu! Topuklu ayakkabı şeklindeki hoparlöre sevgiliniz bayılacak.

Daha gördüğünüz anda ağzınızı sulandıran bu Çikolata Fare ile elinizin altında her zaman çok lezzetli bir fare bulunduracaksınız. Choco Mouse un leziz görünüşüyle ağzınızı sulandıracağı kesin, ama sakın onu yemeye kalkmayın!

Performans ölçen Sex Timer ile en esprili kum saati karşınızda! Kum saatinin çizgileri sayesinde stallion mu (aygır), playboy mu, lover mı (aşık), unsatisfied mı (tatmin edici olmayan), yoksa very poor (çok zayıf) dereceleri Seksi Kum Saati ile en eğlenceli yoldan kanıtlanıyor!

Birbirinden güzel ve ilginç sevgililer günü hediyelerini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here