Sevgililer Gününde Popüler Eğlence Mekanları

Sevgilinizle birlikte sevgililer gününü harika bir mekanda kutlamak istemez misiniz? Eminiz sevgiliniz ona yapacağınız bu harika sürprize bayılacak 🙂 Sevgiliniz ve sizin için özel olarak seçtiğimiz bu harika mekanlar İstanbul gece hayatını size son dozuna kadar yaşatacak ve eğlencenin doruklarda yaşanacağı bu gecede benzersiz bir sevgililer günü kutlamasına şahit olacaksınız 🙂 İşte sevgililer gününe özel sizler için seçtiğimiz ilk 3 mekan 🙂

Sevgililer Gününde Gidilebilecek Eğlence Mekanları

Sevgililer gününün değişmez ismi, kentin büyüleyici yakışıklısı roxy, size sevgililer gününde unutulmaz bir gece sunacak.

Roxy’de gerçekleştirilen özel partileri  herkes konuşuyor artık 🙂 Roxy’de gece kuşlarının gitmeye bayıldığı mekanlardan. Çalan müzikler, karışık sound’lar… ama seçimlerin hepsi birbirinden iyi oluyor. Giriş ücretli, ancak girişte iki kişiye bir şişe Sex On The Beach veriliyor. Artık klasikleşmiş Roxy Müzik Günleri ile de efsaneleşen Roxy, her gittiğinizde iyi müzik dinleyebileceğiniz, adeta bağımlılık yaratan bir mekân olarak hayatınızdaki yerini alıyor. Sevgililer gününde ise bir çok sevgili bu mekanı özel olarak seçiyor 🙂

Sevgililer gününüzü özel kılacak harika bir mekan. Ulus’un şımarık kızı 29, tüm canlılığı ile sevgililer gününde kapılarını size ve sevgilinize ardına kadar açıyor 🙂

Göz alıcı bahçe düzeni ve Boğaz manzarasıyla damak tadına olduğu kadar göz zevkine de hitap eden popüler ve kendine özgü kimliğiyle dikkat çeken Ulus 29, bünyesine eklediği club ile müdavimlerinin gecelerini renklendiriyor.

Trend haline gelmiş geceler Cuma ve Cumartesi akşamları, hemen restoranın yanında bulunan Club 29`da yaşanıyor.  Club 29, uluslararası misafirleri ve müdavimi haline gelmiş ünlüleriyle, Dünya`nın en ünlü ve en moda gece klüplerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bir masal dünyası Cahide, Alice Harikalar Diyarı’nın sayfalarından, Sindrella’nın ‘bir gecelik rüyası’ gibi bir his yaratıyor adeta insanda. İnsanı dünyadan çekip koparıyor ve efsunlu bir masal ülkesine davet ediyor.
Eğlencesi, şovu, birbirinden leziz yemekleri ve baştan aşağı yenilenen dekoru ile sevgililer gününde unutamayacağınız bir gece geçireceksiniz. Özgürlüğüne düşkün ve herkese açık olan mekan alışılagelmiş geleneğini koruyor; kimlikleri ve statüleri kapıda bıraktırıyor, size de sadece çılgınlar gibi eğlenmek kalıyor!

Cahide cabaret’de yenilikler mutfakta da ortaya çıkıyor. Cahide benzerlerine ‘benzemiyor’, geleneksel bir restaurant’ta olağan tatlar arayanların mekanı değil burası. Farkı fark edenlerin, etmek isteyenlerin adresi Cahide bu yıl damağınıza İspanyol lezzetlerini sürecek.
Alaturka, jazz, arabesk sevenleri ve tutkunlarını da Cahide’de coşarken görmeniz pek mümkün 🙂  Ne bir kabere, ne bir tiyatro, ne de restaurant. Hepsidir Cahide. Belki de hepsinden daha fazlası. Yine bekarlığa veda partileri, yine en sıradışı doğum günü partileri burada yapılacak ve eğlencenin kalbi yine Cahide’de atacak. Sevgililer gününe bu benzersiz mekanda girmek için size cahide birbirinden çok sebep sunuyor 🙂

 

Sevgilinizle ya da eşinizle eğlenmeye giderken ona bir de sevgililer günü hediyesi vermeyi ihmal etmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here