Build Your Own Robot Arm - Kumandalı Robot Kolu
%100 İade Garantisi     •     En Kaliteli Ürünler     •     Süper Hızlı Kargo

Build Your Own Robot Arm - Kumandalı Robot Kolu

149,90 TL
Keni kendinize yapabileceğiniz kumandalı robot kolu
Kendi devasa savaş robotu giysinizi planlamaya başlamadan ya da odanızı toplayacak, sizin adınıza temizlik yapacak teknolojik bir ev yardımcısı yaratmadan önce, bazı temel bilgileri öğrenmek iyi bir fikir olabilir. Kendi Robot Kolunu Kendin Yap Seti başlangıç için mükemmel bir noktadır. Kendi robot kolunuzu kendiniz yapın!
1
adet


Vade Farksız 6 TaksitKendi robot kolunuzu kendiniz yapın
Bu kendin yap tarzındaki set ile enterasan bir teknik mücadele içerisine girmek isteyen herkes kendi uzaktan kontrollü robot kolunu yapabilir. Yapımı kolay olmasına karşın robot kolu monte etmek temel robot teknolojisi ve kontrol sistemleri konusunda birşeyler öğrenmenin harika bir yoludur. Beş motorla değişik yönlere doğru kontrol edilen beş eklem sayesinde robot kol kendi etrafında dönüş, omuz ve dirsek hareketlerini ve kıskacıyla kavrama hareketini yapabilir.
 
Kavrama kıskacı aynı zamanda kavranacak şeyin aydınlatılmasını sağlamak amacıyla LED ışıkla donatılmıştır. Beş yöne yapılabilen kontrol, robot kolun eşyaları kavramasını, kaldırmasını, konumlandırmasını, yavaşça indirmesini ve bırakmasını sağlar. Kablolu uzaktan kumanda kullanıcıya bütün bu fonksiyonlar üzerinde tam kontrol sağlar.
 Kendi robotunuzu yapmaya robotun kolunu yaparak başlayın


Bu kolu yaparak teknolojinin sınırlarını zorlayın
Montaj aşamasında robot operasyonu ile ilgili pek çok şey öğrenmenin yanısıra, kolu elle kontrol ediyor olmak makinelerin nasıl çalıştığını anlamanın en mükemmel yoludur.
 
Hele bu Kendi Robot Kolunu Kendin Yap Seti ile başlayın, kim bilir ileride neler üzerinde çalışırsınız! Belki siz de kendi iron man ininizi kendiniz yapabileceksiniz!
 
Teknoloji düşkünlerinin yanısıra teknolojiye önem veren minikler için de çok güzel bir hediye seçeneğidir.
 Beş yöne yapılabilen kontrol, robot kolun eşyaları kavramasını, kaldırmasını, konumlandırmasını, yavaşça indirmesini ve bırakmasını sağlar

Şık kutusunda gönderilmektedir

Yorumlar

Yorumlarınız


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.