Car Key Ballpoint Pen - Araba Anahtarı Tükenmez Kalem
%100 İade Garantisi     •     En Kaliteli Ürünler     •     Süper Hızlı Kargo

Car Key Ballpoint Pen - Araba Anahtarı Tükenmez Kalem

4,90 TL
Saatte kaç km yazarsınız?
BMW Audi Ferrari Mercedes Cadillac, sizin tarzınızı hangisi yansıtıyor? Hayallerinizi süsleyen arabanın anahtarına sahip olmak adına ilk adımı Car Key Ballpoint Pen ile atabilirsiniz. Araba Anahtarı Tükenmez Kalemlerle yazı yazmak gerçek bir deneme sürüşü kadar keyifli.


1
adet


Vade Farksız 6 Taksit


Arkadaşlarınızla bir kafede buluştunuz, masanın üzerine cüzdan, gözlük ve anahtarlarınızı bırakıyorsunuz. O da nesi, orada bir Audi anahtarı duruyor, arkadaşlarınız yüzünüze şaşkın gözlerle bakıyor. ‘Pederin hediyesi’ diyerek pişkin pişkin sırıtabilir, arkadaşlarınız bunun gerçek bir araba anahtarı değil de Araba Anahtarı Tükenmez Kalem olduğunu anlayana dek onlar hayret içinde bırakabilirsiniz.

 

Plastik malzemeden üretilen Car Key Ballpoint Pen lüks arabaların anahtarlarına benzeyecek şekilde tasarlandı: Mavi (BMW), pembe (Cadillac), siyah (Mercedes-Benz) (Audi), sarı (Ferrari). Yaklaşık 11,5 x 4,5 cm boyutlarındaki bu tükenmez kalemlerle okulda ya da ofiste farkınızı ortaya koyacaksınız. Sizin favori arabanız hangisi? Araba Anahtarı Tükenmez Kalemin çeşitleri arasından seçiminizi yapın, hayallerinizin arabasıyla ilk randevunuzu gerçekleştirin. Dileriz bu kalemleri kullanarak derslerinizde ve işinizde başarınızı katlayarak rüyalarınızı süsleyen arabaya kısa zamanda ulaşırsınız.


Yorumlar

Yorumlarınız


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.