Hot Huez Hair Chalk - Saç Tebeşiri
%100 İade Garantisi     •     En Kaliteli Ürünler     •     Süper Hızlı Kargo

Hot Huez Hair Chalk - Saç Tebeşiri

49,90 TL
Saçlara renk vermenin zamanı geldi
İçinizdeki renkli kişiliği ortaya çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hot Huez Hair Chalk ile saçınızı dakikalar içerisinde ister pembe, ister mavi, ister yeşil, isterseniz de mora boyayabilirsiniz. Üstelik Saç Tebeşiri ile boyadığınız saçlarınız yıkadığınızda tekrar eski haline kolayca dönecek.
1
adet


Vade Farksız 6 Taksit


 

Bazı günler çılgınlık yapıp içinizden saçınız hiç olmadık bir renge boyamak geçiyor mu? Şimdi kuaföre gidip saatlerce kim bekleyecek.

 

Sadece dakikalar içerisinde en çılgın renklere sahip olma kolaylığı Hot Huez Hair Chalk ile elinizin altına geliyor.

 

Saç Tebeşiri paketi içerisinde bulunan pembe, fuşya, mavi ve yeşil renkler ile saçınıza renk verebilir, görenleri şaşkına çevirebilirsiniz.

 

Üstelik Hot Huez Hair Chalk’ı uygulamak da çok kolay. Saç tebeşirininiz kapağını açın, bir tutam saçı arasına düzgün bir şekilde yerleştirip sıkıştırın ve aşağı doğru çekin. Artık göz alıcı renklere sahip bir saçınız var.

 

Saç Tebeşiri saçınızı yıkadığınızda kolayca saçınızdan akıp gidecek böylece istediğiniz anda normal halinize dönebileceksiniz.Hot Huez Hair Chalk paketi içerisinden 4 farklı renkte saç tebeşiri çıkmaktadır.

Çocuklarınızın saçlarında da güvenle kullanabilirsinizHot Huez Hair Chalk çılgın kız arkadaşınıza veya rengarenk bir karakteri olan kardeşinize alabileceğiniz en ilginç hediyelerden biri olacaktır.Yorumlar

Yorumlarınız


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.

umut ( 01.12.2013 19:57 )

lütfen biraz düşürün benim babamı ikna etmem için fiyatın iraz daha düşük olması lazım

buldumbuldum.com ( 02.12.2013 14:20 )

Şu an için maalesef bu üründe herhangi bir indirim söz konu değildir, bizi takip etmeye devam ederseniz olası indirimlerden sizi haberdar etmekten memnuniyet duyarız.

TC Melis ( 29.10.2013 12:30 )

çok pahalı biraz fiyatı düşemez mi ?

Sayfa: 1