Metal Saving Bank - Kilitli Kasa Kumbara
%100 İade Garantisi     •     En Kaliteli Ürünler     •     Süper Hızlı Kargo

Metal Saving Bank - Kilitli Kasa Kumbara

79,90 TL
Kasa şeklinde kilitli kumbara
Metal Saving Bank - Kilitli Kasa Kumbara paralarınızı veya gizli belgelerinizi mükemmel bir şekilde saklamanın gururunu yaşıyor! Kilitli Kasa Kumbara karmaşık şifre düğmesi görüntüsü sayesinde herkesi etrafından uzaklaştırıyor.


1
adet


Vade Farksız 6 Taksit


Artık paralarınıza kimse göz koyamayacak, çünkü Kilitli Kasa Kumbara paranıza adeta bankaya koymuşsunuz gibi göz kulak olacak! Kombinasyonlu şifresi sayesinde ne kadar birikmiş paranızın olduğunu merak edenler asla kötü emellerine ulaşamayacaklar. Anahtarını kullanmadığınız sürece veya doğru şifre kombinasyonunu girmediğiniz sürece açılması mümkün olmayan bu güvenilir kasa sayesinde isterseniz özel eşyalarınızı, isterseniz de paralarınızı Metal Saving Bank - Kilitli Kasa Kumbara ile saklayabilmenin zevkine varın. Para biriktirme alışkanlığı kazandırmak istediğiniz sevdiklerinize harika bir hediye seçeneği olabilecek bu kumbarayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz!
 
Mini Kasa Kumbara’nın anahtarları paketin içindedir. Kırmızı, gri, mavi ve siyah renkleri mevcuttur. Metal malzemeden yapılmış olan kasanın boyutları 12x10x18’dir.
 Metal Saving Bank in 4 renginden istediğinizi seçebilirsiniz


GriKırmızıSiyahMaviÜrün hem kumbara hem de kasa olarak kullanılabilmektedir.


Yorumlar

Yorumlarınız


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.

DURSUN ( 04.02.2015 19:05 )

METAL SAVİNG BANK KİLİTLİ KUMBARANIN İCERİSİNE ADILAN PARARIN İNCE BİR CİSİM İLE GERİ CIKARTILABİLİYORMU,VEYA HİÇBİR ŞEKİLDE ADILAN PARA KAPI HARİCİ CIKARTILAMIYORMU STANDART KUMBARADAN İNCE CİSİMLERLE PARA GERİ CIKARILABİLİYOR BİZİ BU KONUDA BİLGİLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUZ.DİĞER MEÇHUL SİTELERİ BİR ÇOK PROBLEMLERLE KARŞILAŞIYORUZ.LÜTFEN DETAY HAKKINDA BİLGİLERİNİZE İHTİYACIMIZ VAR

buldumbuldum.com ( 09.02.2015 14:31 )

Paranızı attıktan sonra kumbarayı sallayıp paraların en alta gitmesini sağlayabilirseniz kesinlikte kapağı açılmadan paralar çıkartılamayacaktır.

feride ( 29.03.2013 00:38 )

siparis verecegim simdi insallah umdugum gibi gelir

Sayfa: 1