My First Year Photo Frame - Bir Yaş Fotoğraf Çerçevesi
%100 İade Garantisi     •     En Kaliteli Ürünler     •     Süper Hızlı Kargo

My First Year Photo Frame - Bir Yaş Fotoğraf Çerçevesi

39,90 TL
Göz açıp kapayıncaya kadar büyüyen bebeklerin en güzel anlarını ölümsüzleştirin
My First Year Photo Frame ile çocuklarınızın doğumundan bir yaşına kadar olan süreci güzel bir hatıra olarak saklayabileceksiniz. Bir Yaş Fotoğraf Çerçevesi ile ilk banyo, ilk diş, ilk adım gibi özel anların fotoğraflarını çekip evinizin en güzel köşesine koyun. Çocukların ne kadar çabuk büyüdüklerine gözlerinizle şahit olun.
1
adet


Vade Farksız 6 Taksit


Dünyanın en masum en güzel canlılar bebekler. Henüz anne babasına muhtaç olan bebekler doğdukları andan itibaren tüm ailenin göz bebeği, baş tacı olurlar. Ama zaman çok hızlı geçer bir bakmışsınız daha dün yeni doğan bebek bir anda genç delikanlı, genç kız olmuş.
 
O en tatlı en masum hallerini ölümsüzleştirmek için bebeklerin çokça fotoğrafları çekilir. Hatta bu fotoğraflar anne karnında çekilmeye başlar.
 
Bu çektiğiniz fotoğraflar için artık My First Year Photo Frame var.
 
Bir Yaş Fotoğraf Çerçevesi üzerinde 12 adet 5x5cmlik, 1 adet 9x13cmlik boşluk bulunmaktadır. Doğum’dan 11’aya kadar bebeğinizin fotoğrafını küçük bölmelere yerleştirin. Büyük kısma da 1. Yaş doğum günü fotoğrafını veya 1 yaşındaki bebeğinizin güzel bir anının fotoğrafını yerleştirin baktıkça sahip olduğunuz en güzel varlıkla tekrar tekrar gurur duyun.Yeni bebeği olan arkadaşınıza da hediye edebileceğinizi My First Year Photo Frame 28x22cm boyutlarındadır. Bir Yaş Fotoğraf Çerçevesi alüminyumdan yapılmış olup hem masa üzerine hem de duvara asılabilmektedir.
 
 

Yorumlar

Yorumlarınız


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.

nilüfer ( 06.10.2013 23:20 )

bu çerçevenin pembe rengini arıyorum yardımcı olabilirmisiniz

Sayfa: 1