Sevgililer Günü Hediyesi Mumları
%100 İade Garantisi     •     En Kaliteli Ürünler     •     Süper Hızlı Kargo

Sevgililer Günü Hediyesi Mumları

5,90 TL
Aşkınızı gül kokulu mumlarla gösterin
Sevgililer Günü Hediyesi Mumları ile evinizde sıcak bir ortam yaratmaya ne dersiniz? Sevgililer Günü Hediyesi Mumlarını sevgilinize hediye edip aşkınızı bir kez daha gösterebilir veya yalnız iseniz kalp şeklinde bir mum yakıp sizin için de yanan bir kalp yaratabilirsiniz.


1
adet


Vade Farksız 6 Taksit


Antik çağlarda bulunmuş olan mum günümüze kadar varlığını koruyabilmiş çok önemli bir buluştur. Önceleri aydınlanma amaçlı kullanılan mumlar günümüzde daha çok dekoratif amaçlarla kullanılmakla birlikte çok orijinal şekillerde kaşımıza çıkmıştır.
 
Sevgililer Günü Hediyesi Mumları da sevgilinize sevginizi gösterirken kullanabileceğiniz çok özel mumlardır. Sevgililer Günü Hediyesi Mumlarını yaktığınızda yavaş yavaş eriyip gitse de ortamda yaratmış olduğu romantik hava ciğerlerinize dolduğunda içinizde sevginin sıcaklığını hissedebileceksiniz.
 
Sevgililer Günü Hediyesi Mumlarının birbirinden farklı modellerinden istediğinizi seçin. Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Gününde sevgilinize gönlünüzden bir parça değerindeki Sevgililer Günü Hediyesi Mumlarından hediye edin.Kalp Şeklinde Cam Tabaktaki Mum/Kırmızı veya Beyaz
Ortalama 5 saat yanmaktadır. 4x5 cm boyutlarındadır.


4 Kalp 2 Gül Şeklinde Gül Kokulu Mum/ Kırmızı-Beyaz-Pembe
6 parçadır her parçası ortalama 1,5 saat yanmaktadır. Her parça 4,5x2,5 cm boyutlarındadır.


Ayıcıklı Gül Kokulu Mum
Ortalama 3 Saat yanmaktadır. 6 x 5,5 cm boyutlarındadır.


“ I LOVE YOU” Yazılı Kalp Mum
Ortalama 3 Saat yanmaktadır. 5 x 5,5 cm boyutlarındadır.

Yorumlar

Yorumlarınız


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.