Shirt Shuttle - Gömlek Çantası
%100 İade Garantisi     •     En Kaliteli Ürünler     •     Süper Hızlı Kargo

Shirt Shuttle - Gömlek Çantası

119,90 TL
Gömleğinizi buruşmadan taşıyan harika koruyucu çanta
Seyahatlerde en yakın arkadaşınız Gömlek Çantası olacak! Shirt Shuttle ın mükemmel tasarımı sayesinde gömleklerinizi buruşmadan ve yakaları ezilmeden jilet gibi giyebileceksiniz. Shirt Shuttle ile tüm ofisin en şıkı siz olacaksınız.
1
adet


Vade Farksız 6 TaksitGömlekleriniz kırışmadan her yere gitmeye hazır

Yolculukların en büyük kabusu nedir diye sorsak pek çoğunuzdan “Buruşan gömlekler!” cevabını alabiliriz. Seyahatlerde ütüsüz gömlekle dolaşmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bavuldan çıkarılan canım gömleklerin yakaları ezilmiş, kol kısımları buruş buruş olmuştur ve o ütüsüz gömlekle dolaşmak zorunda kalmışsınızdır.

Sizi bu işkenceden Gömlek Çantası’nın ergonomik ve akıllı tasarımı sayesinde kurtarıyoruz. Tek yapmanız gereken ürünün içinden çıkan özel katlama tahtası ile gömleğinizi katlamak ve özel süngerli Shirt Shuttle’ın içine koymak. Sonrasında isterseniz dünyanın bir ucuna gidin, gömlekleriniz hala jilet gibi ütüsünü koruyacaktır.
Shirt Shuttle gömleklerinizi her türlü darbeye, suya ve harekete karşı koruyarak buruşmaları minimuma indirir. Özel yaka kısmı sayesinde gömlek yakalarını ezilmelerden korur. Kendi taşıma kolu sayesinde bavula koymadan da taşınabilir.

 
Shirt Shuttle Özellikleri:
 
• Çok dayanıklı, hafif olan bu gömlek seyahat çantası valizin içinde gömleğinizin ezilmesini engeller.
• Gömlek Çantası nın İçindeki özel süngerler sayesinde Shirt Shuttle’ın içerisinde gömleğiniz hareket etmeden durur.
• Gömme taşıma kolu sayesinde başka bir çantaya gerek kalmadan da kolay bir şekilde taşınabilir.
• Su geçirmezdir.
• Katlama tahtası sayesinde gömlek kolay bir şekilde katlanır.
• Katlama tahtasında bulunan askı sayesinde istenilirse askı olarak da kullanılabilirsiniz.
• Shirt Shuttle boyutları: 36.5 cm x 25.5 cm x 6 cm dir.Gömleğinizi Shirt Shuttle ın içine yukarıdaki resimdeki ve aşağıdaki videodaki gibi katlayarak koyarak hiç kırışmamasını sağlayabilirsinizShirt Shuttle en iyi erkeklere hediye seçeneklerinden biridir. Tüm erkeğe hediye alternatifleri burada:


Yorumlar

Yorumlarınız


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.