HEDİYE SİPARİŞLERİNİZİ ONLİNE VERİN YA DA 444 5 285'İ ARAYIN
telefonla hediye siparişi

Shot XL - Shot Oyunu

Shot çektikçe güzelleşen masaüstü shot çekme oyunu

3 ya da 4 kişiyle oynanabilen, tuvalete gitmenin yasak olduğu, içinde 4 adet shot bardağı bulunan, kısacası shot’ladıkça güzelleşen bu oyunda kaybetmek yok! "Abdi” adıyla da bilinen shot çekme oyunu, artık kutu oyunu oldu. Shot oyunu ile alışılagelmiş oyunların pabucu dama atılıyor!
Stokta yok
37,90 TL

Vade Farksız
6 Taksit
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 18,95 TL
3 x 12,63 TL
4 x 9,48 TL
5 x 7,58 TL
6 x 6,32 TL
2 x 18,95 TL
3 x 12,63 TL
4 x 9,48 TL
5 x 7,58 TL
6 x 6,32 TL
2 x 18,95 TL
3 x 12,63 TL
4 x 9,48 TL
5 x 7,58 TL
6 x 6,32 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
İstanbul içi belirli bölgelerde KURYEYLE AYNI GÜN TESLİM butonu ile 14:00 a kadar vereceğiniz siparişlerinizi aynı gün içinde teslim ediyoruz. Kurye ile aynı gün teslim şeklinde satın almak için sepetinizde kuryeye uygun olan ürünlerden sadece 1 adet bulunması gerekmektedir.

Şuan saat 00:24, siparişiniz bugün içinde kurye ile teslim edilecektir.

Oyun tahtası üzerindeki her hane neler yapılması gerektiğini söyler, her oyuncu attığı iki zarın toplamı kadar piyonuyla ilerler ve oyun başladıktan sonra tuvalete gitmek bile yasaktır!!! Kelime ekleme kutucuğuna gelen her oyuncu bir kelime söyleyerek oyunu başlatır ve sırasıyla tüm oyuncular kelime ekleyerek devam eder. Tabii herkes kendinden önceki kelimeleri aynen ve sırasıyla söylemek zorundadır. İlk şaşıran tabii ki 2 shot yapmak zorundadır.
 
Masaüstü oyun tahtası üzerinde devam ettikçe karşımıza yasaklı kelimeler çıkar ve bunları kullanan shot yapar. Bir haneye geldiğinizde herkes kendi telefon numarası içindeki “3” rakamı kadar da shot yapar, diğer bir haneye geldiğinizde isminin ve soyadının içindeki “A” harfi kadar da shot yapar, diğer bir hanede sağındakine solundakine ceza verip shot’ta yaptırabilir.
 
Shot oyununun sonunda kim ayakta kalabilirse oyunu o kazanır! Süprizlerle dolu bir oyun bizleri bekliyor.
 
 Shot Oyunu babanıza hediye edebileceğiniz en güzel babalar günü hediyesi seçeneklerinden biridir. Diğer babalar günü hediyesi alternatifleri için burayı tıklayabilirsiniz:

 
http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/babalar_gunu/

Yorumlar
Yorumlarınız