Vacuum Ear Cleaner - Pilli Vakumlu Kulak Temizleme Makinesi
%100 İade Garantisi     •     En Kaliteli Ürünler     •     Süper Hızlı Kargo

Vacuum Ear Cleaner - Pilli Vakumlu Kulak Temizleme Makinesi

34,90 TL
Kulak temizliği hassas konudur
Vacuum Ear Cleaner temizleme çubuğunun aksine kirleri içeri itmiyor, vakumla dışarı çekiyor. Pilli Vakumlu Kulak Temizleme Makinesinin kullanımı kolay, onun sayesinde kulak sağlığınız güvence altında.
1
adet


Vade Farksız 6 Taksit


İşitme ve denge organımız kulaklarımızın temizliğini yaparken çok dikkatli olunması gerektiğini belki binlerce kez işittiniz. Yanlışlıkla ‘kulak temizleme çubuğu’ olarak adlandırılan temizlik çubuklarının kulak temizliği için kullanılmaması gerektiği malum olsa da temizlik vakti geldiğinde bu tehlikeli çubukları kullanmak adına dayanılmaz bir dürtü hissedilir. Halbuki temizlik çubukları tehlikelidir, kulak zarınız zarar görebilir, üstelik kirleri içeri doğru ittiğinizle kalırsınız.

 

Vacuum Ear Cleaner ise kulak kirlerini dışarı doğru vakumlama prensibiyle çalışıyor. Kullanımı ise oldukça basit. 2 adet kalem pili Pilli Vakumlu Kulak Temizleme Makinesinin pil yuvasına yerleştirin. Makineyi Off’tan On konumuna getirin. Yumuşak silikon başlığı kulağınızın içine yerleştirin. Vacuum Ear Cleaner tüm kiri içine doğru çekerek kulağınızı temizlesin, işitme hassasiyetini artırsın.Güvenli kulak temizliği


Temizlemek için kapağını çıkararak nemli bir bezle temizlemeniz yeterli 

Yorumlar

Yorumlarınız


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.

xeyale ( 17.12.2013 00:39 )

Ben EAR CLEANER kizim cun almak istiyorum.Sifaris etsem Azerbaycana,Bakuya teslimat mumkunmu? Mumukun olsa sifaris etdikde teslimat olunan zaman parani Azerbaycan parsiylami? Turk tl odemeliyem?

buldumbuldum.com ( 17.12.2013 10:39 )

Maalesef Azerbaycan'a gönderim yapamamaktayız. Şu an için sadece Türkiye ve KKTC'ne kargo ile gönderim yapabiliyoruz.

ilk ( 16.12.2013 14:25 )

iyi oldu bu soru, demekki bu tarz hijyen sorunu olabilecek ürünleri almamalıymışız!

buldumbuldum.com ( 17.12.2013 10:44 )

Ürünlerimiz kapalı kutusunda gönderilmekte olup ilk kullanıcısı siz olmaktasınız. Herhangi bir hijyen sorunu ile karşılaşmanız mümkün değildir,

GÜLNUR ( 26.11.2013 20:37 )

Ben EAR CLEANER hediye olarak almak istiyorum bir arkadaşıma eğer arkadaşım bunu beğenmese geri iade etme şansım varmı?

buldumbuldum.com ( 28.11.2013 14:13 )

Tabi ki beğenmediğiniz ürünleri hasar görmemiş kutusu ve faturası ile birlikte bize geri gönderebilirseniz, farklı bir ürünler değişim veya ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Sayfa: 1