HEDİYE SİPARİŞLERİNİZİ ONLİNE VERİN YA DA 444 5 285'İ ARAYIN
telefonla hediye siparişi

Anneler Günü Hediyesi

Filtreler

DiğerFiyat
Özel Günler

Anneler günü hediyesi seçeneklerinin en güzelleri burada. Annenize bu yıl en ilginç anneler günü hediyelerini siz verin, onu mutluluktan şok edin. En güzel anneler günü hediyesini BuldumBuldum.com un 6000 den fazla ürün çeşidi arasında bulmak artık çok kolay.

Anneler Günü'nde en güzel hediye sizinki olsun »

Anneler Günü Hediyelerinde Nelere Dikkat Etmeli?

Anneler gününü birçok insan gibi sizin de beklediğinizi biliyoruz. O günün önemi, anneler için olduğu kadar bizim için de önemli. Bu doğrultuda bir an önce anneler günü hediyenizi hazırlamanızda fayda var. İşinizi son güne bırakıp telaşlanmak istemezsiniz değil mi?

Anneler günü, bildiğiniz gibi sadece bizim ülkemizde kutlanmıyor. Diğer ülkelerde de yıllardan beri kutlanıyor ancak bizim kültürümüzde annelerin yeri çok daha başka olduğu için farklı boyutlarda kutlanabiliyor. Annelere verilen değer, en çok anneler gününde ortaya çıkıyor. ABD'de Anna Jarvis'in kaybettiği annesi için 1908 yılında başlattığı bu özel gün, tüm dünyada kutlanıyor. Her ne kadar her ülkede farklı tarihlerde kutlansa da, genel olarak Mayıs ayının ikinci Pazar gününe denk gelir. Bu sene de ülkemizde 11 Mayıs 2014 tarihine denk geliyor. Her sene olduğu gibi bu sene de her yaştan insan annesinin mutluluğu için çırpınacak. Bunu sağlamak için de annesine en uygun olan anneler günü hediyesini seçmek durumunda.

Anneler günü hediyeleri seçeneklerinden tercih yaparken ince eleyip sık dokumanız gerekir. Bu doğrultuda kişiye özel hediyelere yönelmeniz işinizi kolaylaştırabilir. Anneniz, kişiye özel anneler günü hediyeleri ile kendini daha çok özel hissedebilir, arkadaşlarına ve komşulara da gururla sizin hediyenizden bahsedebilir. O anlarda annenizin sizinle nasıl gurur duyacağını göz önüne getirsenize.. Sizin anneler günü hediyeniz, yakın çevrelerde günden konusu olabilir, en iyi evlat dalında Oscar bile kazanabilirsiniz.

Annenizin durumuna göre de hediye seçebilirsiniz. Anneniz, ev hanımıysa ve evden çıkmayı pek sevmiyorsa, evine özen göstermeyi seviyorsa, ona ev ürünlerinden oluşan bir anneler günü hediyesi verebilirsiniz. Süs eşyaları, porselen takımlar, fotoğraf çerçeveleri, duvar ya da masa saatleri, vazolar, banyo hediyelik eşyaları, mutfak süsleri de seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Zamanının çoğunu mutfakta geçiriyor ve yemek yapmaktan zevk alıyorsa seçiminiz tabi ki de mutfak aksesuarlarından yana olmalı. Tost makineleri, kişiye özel baharat seti takımları, çatal-bıçak takımları, mutfak önlükleri, mutfak zamanlayıcıları, ahşap kaşık setleri, buzdolabı magnetleri, ekmek kesme tahtaları gibi mutfak ürünleri iyi bir seçim olacaktır. Tabi bu hediyelerin kişiye özel olanlarını da burada bulabileceğiniz unutmayın.

çoğu kadın gibi anneniz de takılardan hoşlanıyor ve takı takmaktan zevk alıyorsa, bu tarz ürünlere yönelebilirsiniz. Kolye, bilezik, bileklik, küpe, kol saati gibi hediyeler, uygun bir anneler günü hediyesi seçimi olacaktır.

Anneler günü için annenize hediye seçimini yaparken bu noktalara dikkat etmenizi ve en uygun hediyeyi seçme konusunda dikkatli olmanızı öneririz. Şimdiden tüm annelerin anneler gününü kutlarız.


Sıralama: satış | fiyat | en yeni
(660 ürün) Sayfa: « » 1 2 3 4 5  ... 
Sayfa: önceki sonraki 1 2 3 4 5 6 7