2017 Yılına Özel Yılbaşı Hediye Önerileri

2016 yılına elveda 2017 yılına merhaba demeye hazırlandığımız bugünlerde sevdikleriniz için hediye arayışınız sürüyor ve hala ne alacağınıza karar veremediniz. Anne babanız, eşiniz, yeğenleriniz, iş arkadaşlarınızın her biri için ayrı hediye seçmek sizin için işkenceye dönüşmeden önce yazımızı inceleyerek her biri için muhteşem yılbaşı hediyeleri alabilirsiniz. Üstelik tek tıkla kapınıza kadar gelecekler.

 

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Yılbaşı Hediye Önerileri

 

Yaprak Çemberi Yaşayan Kolyeler

2017-yilina-ozel-yilbasi-hediye-onerileri-1

Duygularımızı anlatmada bize en çok yardımcı olan şeylerden biri de çiçekler. Peki, çiçekleri sevdikleriniz için ölümsüz kılmak ister miydiniz? Cevabınız evetse bu kolyeye bayılacaksınız. İçerisinde renkli çiçeklerin yer aldığı doğadan ilham alınarak tasarlanan kolye anneniz, sevgiliniz ya da kız arkadaşlarınız için muhteşem bir hediye.

 

Kişiye Özel Noel Baba 3 Boyutlu Led Lamba

2017-yilina-ozel-yilbasi-hediye-onerileri-2

Verdikleri tavsiyelerle yolunuzu aydınlatan sevdiklerinize yeni yıla özel bir gece lambası hazırlayabilirsiniz. Üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdıracağınız lamba sevimli görüntüsüyle odalarını aydınlatacak.

 

Aşık Yılbaşı Baykuşları 2li Kupa Seti

2017-yilina-ozel-yilbasi-hediye-onerileri-3

Sevgiliniz için yılbaşı hediyesi arıyorsanız sevimli baykuş desenleriyle isminize özel tasarlanan bu kupa setine ne dersiniz?

 

Acilen Toparlanmalıyım Mutfak Önlüğü

2017-yilina-ozel-yilbasi-hediye-onerileri-4

Dünyanın en lezzetli yemeklerinin sahibi anneniz için alabileceğiniz en güzel yılbaşı hediyesi mutfak önlüğü. Yorucu bir yıl geçiren annenizi mutlu etmek için önlüğün üzerine motivasyonunu arttıracak mesajınızı ekleyebilirsiniz.

 

Harfli Rakı Bardağı Seti

2017-yilina-ozel-yilbasi-hediye-onerileri-5

Kurduğunuz rakı sofralarında dünyayı kurtardığınız biricik babanıza ya da dostlarınıza özel rakı bardağı hediye edebilirsiniz. Üzerine isminin baş harflerini yazdıracağınız rakı bardaklarıyla nice sofralara birlikte oturmak dileğiyle mesajınızı da ekleyebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Yeni Yılda Yapacaklarım Listesi

2017-yilina-ozel-yilbasi-hediye-onerileri-6

Yeni yılda yapacaklarını düşünerek hayaller kurmaya başlayan sevdikleriniz için beklentilerini, yapmak istediklerini her zaman gözünün önünde tutarak motive olmasını sağlayacak bir liste hediye edebilirsiniz. Duvarına asacağı listeye 10 adet madde ekleyebilirsiniz. Siyah çerçeve içerisinde gönderilen listeyle sevdiklerinizin yeni yılda tüm hedeflerine ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

 

En Güzel 2017 Hediyesi Bebek Önlüğü

2017-yilina-ozel-yilbasi-hediye-onerileri-7

2017 yılının başlarında bebeğini kucağına almayı bekleyen sevdikleriniz için 2017’nin en güzel hediyesi tabii ki çocukları olacak. Bu güzelliği taçlandırmak ve yeni yıllarını kutlamak için siz de bebeklerine önlük tasarlamaya ne dersiniz? Üzerinde balon desenlerinin bulunduğu önlüğe mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here