50 TL’yi Aşmayan Bütçe Dostu Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşına çok ama çok az bir süre kaldı. İndirimler, renkli hediyeler, süslemeler tüm hızıyla devam ediyor. Sevdiklerinize alacağınız yılbaşı hediyelerini henüz alamadıysanız üzülmeyin. Özellikle birden fazla hediye alacaksanız bu içeriği mutlaka incelemelisiniz.

Sizin için hazırladığımız hediye listesinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı birçok yılbaşı hediyeleri bulunuyor. Sevdiklerinizi mutlu ederken cebinizi yakmayacak hediyeleri gelin birlikte inceleyelim.

Uygun Fiyatıyla Cezbeden Yılbaşı Hediyeleri

12 Fotoğraflı Ayaklı Masa Takvimi

Fiyatı oldukça makul olan bu takvim, yılın her ayına özel bir fotoğrafla hazırlanıyor. En sevdiğiniz fotoğrafları göndererek hem sevgilinize hem de kendinize bu özel hediyeyi armağan edin.

Geyikli Yılbaşı Kar Küresi – Işıklı

Küreler yılbaşının vazgeçilmezleri. Uzun yıllar unutulmayacak dekoratif olarak da etkili olan küreleri ailenize, sevdiklerinize kısacası herkese hediye edebilirsiniz.

 

Yılbaşına Özel Magnet ve Kupa Bardak Seti

Hem kupa bardak hem de magnetlerin aldığı bu yılbaşı hediyesi fiyatıyla da dikkat çekiyor. Fotoğraflarla ve özel mesajlarla kişiselleştirilebilen magnet ve bardak seti sizleri bekliyor.

Star Lover – Romantik Projeksiyonlu Gece Lambası

Gece lambası yazıldığına bakmayın. Star Lover, en çok tercih edilen yılbaşı hediyeleri arasında yer alıyor. I love you yani seni seviyorum yazısını duvara romantik bir şekilde yansıtan lamba, oldukça etkileyici bir hediye.

Yılbaşına Özel Fotoğraflı Magnet

Yılbaşına özel olarak hazırlanan bu magnetler de fotoğraflarla birleşince ortaya mükemmel bir hediye olarak çıkıyor. 2017 yılını unutturmayacak magnetler hesaplı fiyatıyla ideal yılbaşı hediyeleri arasında.

Kalbimden Gelen Mesaj

Hem romantik hem de cep yakmayan bir hediye arıyorsanız şansınız bu kez yanınızda. Kişiye özel olarak hazırlanan bu kalpli kutu içinde; drajeler, mektup  ve çikolata yer alıyor.

İsim Baskılı Yılbaşı Termosu

Kişiye özel olarak üretilen termoslar, isimlerle ve yılbaşı temasıyla adresinize kadar ulaştırılıyor. Termoslar, arkadaşlar için alınabilecek uygun fiyatlı yılbaşı hediyeleri arasında olmayı hak ediyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here