Aşkı Anlatan En Güzel Nedenler

Onu neden bu kadar sevdiğinizi ve ona olan aşkınızın ve bağlılığınızın nedenini sevgilinize söyleme gereği hissettiniz mi hiç? Her ne kadar hissetmiş olsanız da seni seviyorum çünkü..ile başlayan cümleler oldukça zorlar aşıkları. Bizde sevgililer için özel olarak ona sevginizin nedenlerini sayabileceğiniz özel mesajlar hazırladık.Bu mesajlarla onun kalbini yeniden kazanabilir yeni yılda yeni bir heyecan yaratabilirsiniz 🙂

Seni Seviyorum Çünkü..

Seni Seviyorum Çünkü, bana ilk bakışınla göğsüme saplanan o acının aşk olduğunu, bana gülümseyen o güzel dudaklarında anladım ilk.

Seni Seviyorum Çünkü, Bana kurduğun cümlenin içinde özenle seçtiğin kelimelerin benim hayatımı seninle değiştirebileceğini keşfettim, dudaklarından dökülürken..

Seni Seviyorum Çünkü, Bana ilk dokunuşunda bir annenin bebeğine dokunması kadar yumuşak, şefkatli ve masum bir sevgi vardı.

Seni Seviyorum Çünkü, Sarıldığımız o ilk gün dakikalarda hissettirmeden beni için için kokladığını anladım. O an el ele ayrılık vakti yaklaştığında elimi elinden çekerken, elini burnuna götürüp içine çektiğini gördüm…

Seni Seviyorum Çünkü, giderken ardına bakabildiğini gördüm. Gel desem gelecektin. Bakışındaki ‘gitme’leri gördüm.

Seni Seviyorum Çünkü, her ayrılışımızda akşam, bu ev sensiz çekilmiyor deyişlerini duydum. Sensiz soframın tadı eksik deyişini, kulağıma söylediğin o ilk iki kelimeyi duydum..

Seni Seviyorum Çünkü, her an yanımda olma çabalarını gördüm. Benim için meraklandığını, telefonumun ucunda beni her an bekleyen birinin olabileceğini gördüm.

Seni Seviyorum Çünkü, beni her huysuzluğumda idare edebileceğini gördüm. Şımarık bir kız gibi davrandığımda bile bana aşk dolu masum masum bakan o gözlerini gördüm.

Seni Seviyorum Çünkü, severken sebeplerinde olabileceğini gördüm. Beni her an kendine hayran bırakabilmeni gördüm.

Seni Seviyorum Çünkü, her günü seninle geçirebileceğimi gördüm. Bıkmadan usanmadan, mutlu olabileceğimi.

Seni Seviyorum Çünkü, beni sevmelerini gördüm. İçinin titreyişini, kıyamadığın için hep hoş görüşlerini gördüm.

Seni Seviyorum Çünkü, beni ne denli sevdiğini gördüm.  Bulutların üstündeymişçesine, gökte dans edermişçesine…

Seni Seviyorum Çünkü, benimle yalnızlığımı bile paylaşabildiğini gördüm. Benimle yeri geldiğinde bir dost gibi dertleşebildiğini.

Seni Seviyorum Çünkü, yaşamın seninle ne denli saf ve ne denli güzel olabileceğini gördüm. Kaosun içinde sessizliği, huzuru yaşatan omzunu gördüm.

Seni Seviyorum Çünkü, sende aşkın ilk doğduğu anları gördüm. Aşkın tanrısı olduğunu gördüm…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here