Bayan Öğretmenlere En Güzel Hediyeler

Çocuğunuzun öğretmeni onunla neredeyse sizin kadar vakit geçirir. Ona çocuğunuzun hayatında oynadığı rolden ne kadar memnuniyet duyduğunuzu göstermenin zamanı geldi değil mi? Çok pahalı bir hediye alarak onu zor durumda bırakmaktan kaçınmanız çok önemlidir. Ona tatlı bir duygusallık yaşatacak türden özel bir hediye almanız onu fazlasıyla memnun edecektir. Belki, ona soramayabilirsiniz ama okuldaki diğer arkadaşlarından fikir alıp ona hani hediyenin uygun olduğuna kadar verebilirsiniz.

Çeşitli araştırmalar ve olumlu geri bildirimlere dayanarak hazırladığımız bu hediye konseptimize de göz atmak isteyebilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi olarak verebileceğiniz en özel seçenekler karşınızda!

Öğretmenlere Özel Hediye Fikirleri

Öğretmeniniz de herkes gibi hayatının önemli anlarından birini bir fotoğraf karesi çerçeve içerisinde dondurmak ister. İçerisine belki de sizden bu hediyeyi alırken çekilmiş olan resmini koyup masasının üzerine koyacak. Sıcak bir hediye anını sıcak bir tebessümle unutulmaz kılabilirsiniz.

 

 

Öğretmeninize 360 derece döndürülebilen küp tasarımlı fotoğraf çerçevesi almayı düşündünüz mü? Bu çerçevesi sayesinde masasının üzerinde bir mini aile albümü bulundurabilir, bir slayt gösterisi gibi fotoğrafların birinden diğerine geçiş yapabilir.

 Öğretmeninize En Güzel Hediyeler

 

Zamanı fıldır fıldır dönen mavi şirin gözleriyle gösteren komik bir saat hediye ederek öğretmeninizin yüzünde tatlı mı tatlı bir gülümseme yaratabilirsiniz. Bu saat evindeki dekora yapacağı şirin görsel eklenti de cabası.

 

 

Original

İstenildiğinde yüzü çıkarılıp bir başkasıyla değiştiribilen “Slap Watch” bayan kol saatlerinden hediye ederek Öğretmeninize farklılığı yaşatabilirsiniz. 9 farklı renkte yüzü olan bu saat ayrıca 9 farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Böylece, eğer 9 renkte de saat alırsanız 81 farklı renk kombinasyonuna sahip olabilirsiniz. Ürünü incelemek için tıklayınız.

 

 

Çoğu zaman, kaldırımda çalan müzisyenler yaptıkları sanatla bizi etkilerler ve onların para tas veya kutularına para bırakırız. Sonra günler hatta haftalar olur ki o müzisyenleri göremeyebilir ve yaptıkları müziği özleriz.

Asla özlemeyeceğimiz çünkü her zaman evimizde olacan bir saksafon çalan adam figürü bize biraz olsun neşe verebilir. Müzik CD’mizden çalan parçayı dinlerken bu adamın önündeki tasa para atabiliriz ve orjinal atmosferi yaşayabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here