Birbirinden İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıl yaklaşırken, yanında soruları da yanında getiriyor. Yılbaşında ne hediye alsam, yılbaşında ne giyeceğim, bu sorular uzar da gider.  Hediye konusuna gelecek olursak; elbette yeni yıla hediyesiz girilmez. Ailemiz, arkadaşlarımız, sevdiklerimiz kısacası hediye alınacak çok insan var. Ama unutmayın, sevdikleriniz yanınızda olduğu sürece bunlar sadece tatlı telaşlar…

2016 yılına girerken sevdiklerinizi hediyelerle şaşırtmak istiyorsanız, ilginç hediyeler kurtarıcınız olabilir. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da birçok ilginç yılbaşı hediyeleri üretildi. Yepyeni ilginç hediyeler, yılbaşında sevdiklerinizi şaşırtacak, hatta uzun yıllar unutamayacak!

Yepyeni Birbirinden İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Hole Punch – Yumruklu Delgeç

birbirinden-ilginc-yilbasi-hediyeleri-1

 

Bu eğlenceli ve ilginç hediye sayesinde arkadaşınız yeni yılın her gününü stressiz geçirecek. Aslında ofis ürünlerinin vazgeçilmezi delgeç olan bu özel tasarımlı ürün, özel tasarımı sayesinde stres aleti olarak da kullanılabiliyor.

Ürün detayları için tıklayın.

Çiftlere Özel 2li Akrilik Bardak Altlığı Seti

birbirinden-ilginc-yilbasi-hediyeleri-2

Sevgiliye alınabilecek ilginç bir yılbaşı hediyesi arayışınız varsa bu ürünü mutlaka incelemelisiniz. Hem romantik hem de ilginç bir hediye olan akrilik bardak altığı, sevgilinizin ve sizin adınıza özel olarak hazırlanıyor. Üstelik akrilikten üretildiği için de şık bir görünüme sahip.

Ürün detayları için tıklayın.

Star Master – Projeksiyonlu Gece Lambası

birbirinden-ilginc-yilbasi-hediyeleri-3

Projeksiyonlu gece lambasını yılbaşı gecesi bile kullanabilirsiniz. Kendinize bile hediye edebileceğiniz bu ilginç yılbaşı hediyesi, odanızda harika bir görsel şölen sunuyor. Yıldızlar yayan gece lambasının romantik bir ortam yarattığını da unutmayın…

Ürün detayları için tıklayın.

 Işıklı Yılbaşı Gözlüğü

birbirinden-ilginc-yilbasi-hediyeleri-4

 

Yılbaşı rengarenk, capcanlı geçmezse olmaz! Tabii bunun için de rengarenk yılbaşı gözlükleri gerekli… Renkli gözlükler cam içermiyor, kaliteli plastikten üretiliyor. Pembe,beyaz ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği sunan yılbaşı gözlükleri, yaydığı ışığın enerjisini saat pillerinden alıyor.

Ürün detayları için tıklayın.

Snow Spray – Kar Spreyi

birbirinden-ilginc-yilbasi-hediyeleri-5

Yılbaşı karsız olmaz! Doğal yollardan kar yok ise şansımıza küsecek değiliz. Neyse ki kar spreyi var, kar spreyi ile ister cama yazı yazın isterseniz de çam ağacınıza kar yağdırın. Nasıl temizlenecek derdine de düşmenize gerek yok, sıkıldığı yerden nemli bir bez yardımı ile kolayca silinebiliyor.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Complete Me – Ahşap Kalp Puzzle

birbirinden-ilginc-yilbasi-hediyeleri-6

Yılbaşı gecenizi renklendirecek romantik bir hediyeye ne dersiniz? Standart yılbaşı hediyelerinden sıkıldıysanız bu ürün tam da size göre. Üzerine istediğiniz mesajı yazabileceğiniz puzzle, ahşaptan üretilmiştir.

Ürün detayları için tıklayın.

Çikolata Dolu Yılbaşı Kovaları

birbirinden-ilginc-yilbasi-hediyeleri-7

Yılbaşını lezzetli yiyecekler ve tatlılar olmadan geçirmek olmaz. Sevdikleriniz bu lezzetli yılbaşı hediyesine oldukça sevinecek. Bu yılbaşı kovasının içinde, drajeler, kalpli ve kare çikolatalar yer alıyor. Üstelik sevimli kovalar da cabası…

Ürün detayları için tıklayın.

 Hediye Keseli Yılbaşı Ayısı

FOTOFOTOTO

Yılbaşında tek hediyeyle yetinemeyenler bu özel hediyeyi mutlaka incelemeli… Bu sevimli ayıcığın kesesinde mutlu yıllar yazan 15 adet çikolata yer alıyor. Bunun yanı sıra rozet üzerine hediye ettiğiniz kişinin adını yazdırabiliyorsunuz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here