Çalışan Annelere Özel Yılbaşı Hediyeleri

Bir erkeğin genellikle hayatta iki ya da üç şapkası olur; eş, çalışan ve baba gibi…Halbuki bir kadın öyle mi? Eş, anne, çalışan kadın, sırdaş, komşu teyze, evlat, say say bitmez sayıda görevi vardır bir kadının… Hele o kadın hem anne hem de bir çalışansa her anı önceden planlanmış ve sorumluluklar ile doludur… Tabii ki hem evine, evlatlarına hem işine koşuşturan,  didinen, yediren,  içiren  ve bir yılı daha bitirip, çocuklarına bir yaş daha kazandıran çalışan/çalışkan annelerimizin umutlarını eğlence ile 2016’ya taşımak için neler yapmalıyız? İşte size Buldumbuldum’un  çalışan annelere hediye alacaklara önerileri:

Çalışan Annelere Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

Sevgililere Özel Takvim

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-1

Bir kadın en çok yaşadığı hatıraları ile mutlu olur. İşte bir anneye geçmiş anılarını hatırlatacağınız en güzel hediye bir takvim olabilir. Anılarını seven annelere geçmişten fotoğraflarını koyabileceğiniz, doğa, manzara seven annelere en çok sevdiği lokasyonların fotoğraflarını ekleyebileceğiniz takvimler yaratıcılığınızı bekliyor.

Kişiye Özel Kahverengi Set

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-2

Çalışan annelerin en çok ihtiyacı olan fonksiyonel hediyelerdir. Çalışanlarının ismini yazdıracağı kalem, defter, usb ve kartvizit seti 2016’da her an  en çok kullanacağı hediye olacaktır.

 

İron Samurai Watch – LED Kol Saati

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-3

Çalışma arkadaşınız ya da yöneticinize şuanda çok moda olan elektronik bir kol saati hediye vermek isterseniz Led Kol Saati kesinlikle en farklı hediyelerden biri olacaktır.

 

Bir Yıl Böyle Geçti Yılbaşı Yapbozu

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-4

 

Bir anne için en önemli varlıkları çocukları ve sevdiklerinin bir arada olduğu resimlerdir, hele de bunu asabilirse dünyanın en mutlu kadını olur.

 

Romantik Projeksiyonlu Gece Lambası

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-5

Bir anneyi anne yapan eş ise; onun ne kadar özel olduğunu kendisine özel zamanlarda hatırlatmalıdır.

 

Yılbaşı Çam Ağaçları ve Yılbaşı Süsleri 

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-6

Yılbaşının eğlencesi ise tabii ki, ışık dans ve müziktir. Bu geceyi özel kılmak için bu ürünler tam sizlik!

 

Işıklı Yılbaşı Gözlüğü

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-7

Yılbaşında tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen anneler bu gözlüklere bayılacak.

 

Sihirli Kupa İki Fotoğraflı

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-8

 

Anneler, sevdiklerinin bir arada olduğu fotoğraflara bakarak gününü daha mutlu geçirir, siz de anneciğinizin yanında olamasanız da onunlaymış gibi bir his yaratmak istiyorsanız bir kahve fincanı uzaklığında olabilirsiniz.

 

Geyikli Yılbaşı Termosu

calisan-annelere-ozel-yilbasi-hediyeleri-9

Çalışan annelerin en çok sıkıntı duyduğu konulardan biri de deliksiz uyku çekmektir. İşte ayılamayan sabahları evde ya da arabada içilecek sıcaklığını uzun müddet tutan termos  fonksiyonel bir hediye olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here