El Yapımı Duvar Saatleri

El yapımı olan ürünler daha fazla emek içerdiği için haliyle daha da fazla değerli oluyor. El emeği adı altında olan hediyelik ürünler de el emeği göz nuru muamelesi görüyor ve gittikçe daha fazla değerli hale geliyor. Evinizde de bu tip eşyalar olmasını istemez miydiniz?  Evet cevabını verdiğinizi duyar gibiyiz! Muhtemelen evinizde birçok el yapımı eşya da vardır zaten ancak el yapımı duvar saati daha bir hoş olmaz mı sizce de? Olur olur, harika olur hem de..

Dışarıdan aldığınız duvar saatlerini düşünün. Belki de bankaların hediye olarak verdiği saatlerden bir tanesini kullanıyorsunuz. O sıkıcı duvar saatlerine her baktığınızda sizin de sıkılmanıza hiç gerek yok. El yapımı duvar saatlerindeki o emeği ve samimiyeti görebilirsiniz. Hem evinizin duvarları şenlenir, hem de içiniz. Birbirinden güzel el yapımı duvar saatleri modelleri ile siz de kendi fikrinizi kendiniz oluşturabileceksiniz.

El Emeği Göz Nuru Modeller

Kendi güneşinizi de ayınızı da kendiniz yapın! Mini bir galaksi görünümü veren bu duvar saati ile evinizi hem aydınlatacak hem de huzur dolu yapacaksınız. Tek bir saat ile gece ile gündüzü aynı anda yaşayın.

Tam da hanımların yapabileceği cinsten bir duvar saati. Örgü işlerinde iyi olan hanımlar için bu saat çok kolay olsa gerek.

Yaratıcılığınızı göstermenin vakti geldi de geçiyor artık.. Kimsenin yardımı olmadan kendi saatinizi kendiniz yaratın.

Evdeki fazla düğmeler gözünüze batıyor ya da eski elbiselerinizdeki düğmeleri değerlendirmek mi istiyorsunuz? İşte size mükemmel bir örnek! Rengarenk düğmeler artık saatinizin önemli bir parçası.

Çocuğunuza özel bir hediye vermek istiyorsanız bu saati de onun için yapabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz her saniyenin kıymetini bilin.

Ahşap üzerine de saat yapabilirsiniz.. Evinizde fazlalık olan bir ahşap en iyi bu şekilde değerlendirilebilirdi.

Karpuzdan yapılmış bu saati duvarınıza asmamayı öneririz. Aksi halde sizin için iyi sonuçlar doğurmayacaktır 🙂

Salonunuzu renklendirecek rengarenk duvar saatlerinden biri.

Hem tablo hem de saat görüntüsü şeklindeki bu saati misafirleriniz de çok sevecek..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here