En Çok Tercih Edilen Kokulu Taş Kalıpları

Kokulu taş ile yakından ilgilenenlerin dikkatine! Siz de “boş durmak hiç bana göre değil” diyerek kokulu taş yapımına adım atanlardansanız, hatta bu hobinizi ticarete dönüştürdüyseniz en çok tercih edilen kokulu taş kalıplarının neler olduğunu bilmek en çok sizin hakkınız 🙂 Tabii en çok hangi kategoride çalıştığınız önemli… Gözlemlerimize dayanarak kimi kesimin sadece yeni doğan bebekler için, başka bir kesiminse düğün organizasyonları için çalıştığını söylesek yanılmış olmayız. Ama siz sadece tek bir alanda değil de her alanda isminizin duyulmasını istiyorsanız, pratik bir şekilde siparişlerinizin üstesinden gelebilmek adına en çok tercih edilen kokulu taş kalıplarının neler olduğunu bilmeniz gerekiyor. Sizin için seçtiğimiz en çok tercih edilen kokulu taş kalıpları aşağıdaki gibidir;

En Çok Satan Kokulu Taş Kalıp Modelleri

1.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-1

Şıklığıyla dikkatleri üzerine çekecek şık bir çerçeveye kim hayır diyebilir ki! Kalıptan çıkardıktan sonra dilediğiniz renge boyayabileceğiniz kokulu taş çerçevesinden birden fazla yaparak en sevdiğiniz fotoğraflarınızı çerçevenize yerleştirebilirsiniz.

 

2.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-2

Kokulu taşlarla isim yazma modasını duymayan kalmamıştır 😉 Harfli kokulu taş kalıpları özellikle yeni doğan bebekler için en çok kullanılan kokulu taş modelleri arasındadır.

 

3.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-3

Son zamanlarda bebek mevlütlerinin olmazsa olmazı haline gelen bu şirin kokulu taşlar, gelen misafirlerin de gönlünü kazanmayı çoktan başardı! Siz de kariyerinizi, dünyaya yeni merhaba diyen bebekler için çalışmalar yaparak şekillendirmek istiyorsanız bu kalıplara ihtiyacınız olacak.

 

4.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-4

Gül teması kokulu taşların olmazsa olmazıdır! Hem solan hem de kokusunu yitiren canlı çiçeklere istinaden daha çok tercih edilen gül şeklindeki kokulu taşlar kadınların yeni favorisi olmaya geliyor.

5.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-5

Evinize misafirliğe gelen sevdiklerinize sizden hatıra kalması adına küçük jestler yapmayı seviyorsanız, kurdela şeklindeki ve farklı modeller içeren bu kokulu taş kalıbını kaçırmayın deriz.

 

6.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-6

Kral, kraliçe ve prenses taçları da yeni doğan bebek kategorisinde en çok tercih edilen modellerden. Siz de yeni doğan prens ve prenseslerin dünyaya merhaba deme serüveninden payınızı almak istiyorsanız bu kalıbı çok seveceksiniz.

 

7.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-7

Odanıza renk katacak küçük dokunuşlarda bulunmak istiyorsanız, dekoratif olarak kullanabileceğiniz ve boyarken de fazlasıyla eğleneceğiniz bu şirin kelebeklere ne dersiniz?

 

8.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-11

Bu mini kalıplar sayesinde küçük dokunuşlar yaparak zevkinizi gözler önüne sermeniz hiç zor değil! O zaman bir yerden başlamanın tam zamanı 😉 Piyasadaki kokulu taş fiyatları hakkında daha detaylı araştırma yaptığınızda bu işi hobi olarak yapmanın bile çok daha keyifli olacağını anlayacağınızı düşünüyoruz.

 

 

9.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-9

Melek figürü sizin de vazgeçilmezleriniz arasındaysa farklı boyut ve modellerinin olduğu bu kalıpları da mutlaka incelemelisiniz.

 

10.

en-cok-tercih-edilen-kokulu-tas-kaliplari-10

Yeni doğan kız bebekler için en çok tercih edilen kokulu taş kalıbından biri de bu şirin ayakkabılardır. Hazırlarken farklı kokulu taş tozları kullanabilirsiniz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here