Erkeğe Sürpriz Hediyeler

Bir erkeğe hediye almak için alışverişe çıktığınızda onun kişisel özellikleri ve tercihlerine uygun bir hediye alacaksanız, o erkeği tanıyor olmanız gerekir. Eğer hediye alacağınız kişi patronunuz ise ve işe girdiğiniz ilk hafta içerisinde onun doğum gününü kutlayacaksanız, ya da çok fazla tanımadığınız herhangi bir erkeğe hediye alacaksanız bu durumda sizin için olumsuz izlenim uyandırmayacak bir ürün seçmelisiniz.

Size hangi erkeğe alırsanız alın onun kesinlikle beğeneceği türden sürpriz hediyeler hazırladık. Bir göz atmanızın işe yarayacağını düşünüyoruz.

Erkeklere Hediye Edilebilecek Seçenekler

 

Kolyemi, cep telefonumu, bilekliğim, altın saatimi vs. nereye koysam diye düşünüp evde dolanıp durduğumuz zamanlar olur. Böyle zamanlarda bizi yorgunluktan kurtaracak olan ve olası hırsızlık vakalarında hırsızları çıldırtacak olan bir ürüne merhaba diyin, İngilizce sözlük görünümlü gizli kasa! Bir erkeğe sürpriz yapacaksanız bunu kullanabilirsiniz.

iphone Objektifi

Iphone gibi kaliteli bir akıllı telefonu profesyonel bir fotoğraf makinesine çevirmenin  yolu onu güzel bir setle buluşturmaktan geçer. Iphone’unuz ile ünlü fotoğrafçılara taş çıkartacak türden büyüleyici fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu durumda ihtiyacınız olan şey bir Iphone fotoğraf objektifi ve bir adet 3 ayaklı stand. Ürünü incelemek için tıklayınız. 

 

 

Erkek arkadaşınıza fotoğraflar, güzel notlar ve çeşitli hedşye kartlarıyla süsleyebileceği ve her bir gününü inanılmaz hatırlarla ölümsüzleştirebileceği ilginç bir günlük hediye etmeye ne dersiniz? Bu günlüğe yazacağı her bir satır ona inanılmaz bir haz verecek.

 

 Erkeğe Alınabilecek Hediyeler

Ipad’iniz üzerinde fotoğraf slaytlarını oynatırken veya film, klip vb. izlerken arkanıza yaslanabilir ve elinizde bir fincan kahve alıp güzelce keyif çatabilirsiniz. Bu Ipad standı size rahatlık sunabilmesi için özel olarak tasarlandı.

Ne kadar ilginç bir ürün bu Rubik küpü; yaklaşık olarak kırk üç kentilyon yanlış ve yalnızca bir doğru çözümü olan bu dahiyane ürünü erkek arkadaşnız elinden bırakamayacak. Erkeklere hediye edilebilecek en eğlenceli seçenek karşınızda..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here