Erkek Öğretmene Özel Hediye Fikirleri

Ebeveynler ve öğrenciler için öğretmenlere belirli günlerde özellikle de Öğretmenler Günü’nde hediyeler vermek bir gelenektir. Bu geleneği sürdürmek hediye veren bizleri en az öğretmenlerimiz kadar mutlu eder. Neşeli bir Öğretmenler Günü hediyesi ile öğretmenimizin yüzünde sıcak bir tebessüm oluşturmak tarifi zor bir mutluluktur.

Erkek öğretmenler için bu mutluluğu hem istediğimiz gibi hem de hem de unutulmaz bir anıya dönüştürmek istiyorsak onlara özel hediyelere göz atmalıyız. Sanıyoruz ki, aşağıdaki ürünler ihtiyacınız olan türden hediyeler içeriyor.

 Erkek Öğretmene Sürpriz Hediyeler

Öğretmenler Günü’nde bir yangın alarm düğme kutusu mu hediye edeceksiniz öğretmeninize? Ne kadar garip… Tabi ki, göründüğü gibi değil; bu bir kumbara ve yalnızca acil durumlarda camı kırıp paralarınızı alabilmeniz için tasarlandı. Gerektiğinde camı kırıp paranızı alırken heyecan yaşayabileceksiniz.

 

 

Cep telefonu, akıllı telefon, mp3 çalar ve benzeri aygıtlarınızı şarj ederken, müzik dinlerken veya klip izlerken artık ellerinizi yormak zorunda değilsiniz. Acil durum kurtarma ekibi görevlisi şeklinde dizayn edilmiş olan bu stand size gereken hizmeti verecek. Öğretmeniniz “Hiç yorulmadan sizin için cihazınızı taşırım efendim” diyen bu dostumuzu çok sevecek.

Kitap Laptop Çantası

Twelve South BookBook Ipad kılıf ve standı olarak üretilmiş olan bu ilginç ürün öğretmeninizi çok şaşırtacak. Büyük ihtimalle bu hediyeyi en sevdiği kitabından daha çok sevecek ve ona tercih edecek!.

Ürünü incelemek için tıklayınız.

 Öğretmene Alınabilecek Hediyeler

 

Kitaplığınızda veya masanızın üzerinde, yani göz önünde durduğu halde kimsenin ruhunun bile duymayacağı bir gizli kasa fikrine ne dersiniz? Aşıracak başka şeyler dururken bir sözlüğü kim ne yapsın? Değerli eşyalarınızı bu gizli kasada güvenle saklayabilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi olarak sunulabilecek bu ürün çok konuşulacak.

 

 

Öğretmeniniz “Amazing Mugs” (inanılmaz kupala) serisininen en ilginç parçalarından biri olan palabıyıklı kupaya bayılacak. Öğretmenler odasında çayını ya da kahvesini yudumlarken palabıyıklı olarak görünecek ve ortama espri katılacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here