Hemşireye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Yeni bir yıla daha merhaba demeye hazırlananlar olarak mesleğine tutkun yakınlarımıza yılbaşında hediye edebileceğimiz seçeneklerin neler olabileceği konusunda kara kara düşünür vaziyetteyiz. Özel günlerde hediye alma konusunda yaşadığımız stresli dakikaların yükünü hafifletecek en temel çözümse hediye alacağımız kişinin hangi meslek grubunda bulunduğunu bilmemizdir. Hele ki o kişi mesleğini severek yapıyorsa sizden şanslısı yok demektir. Adeta canımız, kanımız olan hemşirelere yılbaşında alınabilecek en özel hediyeleri sizin için paylaşıyoruz. Hemşireye yılbaşı hediyesi fikirleri arayanlar bu önerilerimize hayran kalacaklar. Bakalım siz hangi hediye alternatifini beğeneceksiniz? 🙂

Hemşirelere Özel Yılbaşı Hediyeleri

 

Emin olun hemşire dostlarınızın daha önce kapsül görünümünde bu kadar sevimli kalemleri olmadı. Yılbaşında hediye edebileceğiniz bu kalemlerden sizi yansıtan rengi seçmeniz mümkün. Siz hangi renksiniz?

 

İşlerinde oldukça yoğun olan hemşire yakınlarınıza masalarındaki dağınıklığı engelleyebilmeleri için bu ilginç kalemliği hediye edebilirsiniz. En farklı hediyeleri vermek isteyenler bu önerilerimize hayran kalacaklar.

Bir hemşirenin masasında banka kalemi görseniz ne düşünürsünüz? Öğrencilik döneminde bankacılık ve hemşirelik meslekleri arasında kalan arkadaşlarınıza yılbaşında hediye edebileceğiniz en vazgeçilmez seçeneğin bu kalem olduğunu düşünüyoruz.

Kapsül Kulaklık

Sürekli şuruplarla, haplarla meşgul hemşire yakınınıza yabancılık çekmeyeceği bir kulaklık hediye etmeye ne dersiniz? Bu kapsül kulaklık sayesinde onların şaşkın ifadelerini unutamayacaksınız.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kişiye özel olarak tasarlanan bu kupaya ” yılın en iyi hemşiresi” yazdırıp hediye etmek kadar yaratıcı başka bir önerisi olan var mı? Bizce sevdiklerinizi hediyelerinizle mesleklerine daha da bağlayabilirsiniz.

Hemşire denildiği zaman sizin de aklınıza küçüklükten beri sürekli korktuğunuz şırıngalar geliyor öyle değil mi? Şırıngayla tamamen özdeşleşmiş hemşire arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz bu kalem onu çok şaşırtacak.

Mesleğinde oldukça başarılı bir hemşireye verilebilecek en hoş hediyelerden birisi de bu oscar başarı heykelidir. En özel hediye sizin hediyeniz olsun.. 🙂

 

Hemşirelerin vazgeçilmezi olan şırıngaların fosforlu kalem versiyonuyla karşınızdayız. Farklı bir hediye vermek istiyorsanız hemşire yakınlarınızı bu ilginç kalemler sayesinde mutlu edebilirsiniz.

 

2 Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here