Karikatür Seven Sevgiliye Hediyeler

İnsan yanında hep gülebileceği kişileri arıyor. Yüreğinin derinlerinde sevgiyi tüm sıcaklığıyla hissedebileceği birini arıyor insan..  Bu kişiyi bulduğu zaman da ona ” sevgilim ” diyor. Sevgi içeren tüm sözcükleri onun için sıralamak istiyor çoğu zaman. Her daim destekçiniz olan ve sizi siz olduğunuz için seven sevgilinize hediyelerin en özelini vermek istemeniz en doğal hakkınız. Özel kişiden kişiye değişen bir kavramdır. Yürekten koparak sunulan her armağan özeldir özünde. Sizin gözünüzden baktığımız zaman dünyaya evet evet haklısınız gülmek en çok sevgilinize yakışıyor. O zaman o gülücüğü yakalayabileceğimiz hediye önerilerinde bulunalım biz de.. Sevgilinizin arası karikatürlerle epey iyiyse hatta penguen vb. karikatür dergilerinin sayısını kaçırmayacak kadar karikatüre tutkunsa peşimize takılın. Çünkü bu önerilerimize tek kelimeyle ba-yı-la-cak-sı-nız!

 Selçuk Erdem Karikatürlerinden Oluşan Ürünler


Mousepad

Sevgilinizin elinin altında bulunacak bu mousepad sevgilinizin en üzgün anlarında bile tebessüm etmesine vesile olacak. Mutluluğa kapı açan her hediyenin gönüllerdeki yeri apayrıdır.

 

 

Bardak Altlığı

Gününüze neşe saçacak bu bardak altlıkları sayesinde eviniz de ya da ofisinizde masalarınızı renklendirmeye hazır olun! Selçuk Erdem’in en gözde karikatürleri artık bardak altlıklarında..

 

Kupa Bardak

Elinden çay bardağı düşmeyen sevgilinize alabileceğiniz en ideal hediye tabii ki kupa bardağı.. Hele ki üzerinde Selçuk Erdem’in karikatür baskısının olduğu bir kupa hediye edecekseniz sevgilinizi memnun görme olasılığınız çok daha yüksek..

 Puzzle 

Karikatür baskılı yapboz, içindeki çocuğu kaybetmeyen sevgilinize hediye edebileceğiniz en güzel ürün.. Aranızdaki duygusal ilişkiye mizahı da eklemeniz daha iyi hissetmenize sebep olacak.

 

  Masa Saati

Birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız sevgilinize hediye edebileceğiniz bu masa saati herkesin çok hoşuna gidecek. Herkes eğlenmeyi hak eder. Ama sevdiğimiz insanlar herkesten daha çok hak eder.. 😉

Sevgilinize hediye edebileceğiniz bu ürünler üzerinde Selçuk Erdem’in farklı karikatürlerini görmek isteyebilirsiniz. Diğer seçenekleri de incelemek istiyorsanız tıklayınız.

 

Erdil Yaşaroğlu Karikatürlerinden Oluşan Ürünler

 

iPhone Kabı

Sevgilinizin sıradan iPhone kabına el atma vakti geldi diye düşünüyoruz. Erdil Yaşaroğlu’nun en renkli çizimlerini telefonunuzun kapağında görmeniz mümkün.

 

Mousepad

Sevgilinize vereceğiniz hediyenin gözü onunda olmasını dolayısıyla aklında daha çok yer edinmeyi amaçlıyorsanız bu mousepad oldukça beğeninizi kazanacak. Evliliğe yürüdüğünüz sevgiliniz için unutulmaz bir hediye olacak.

 

Bardak Altlığı 

Erdil Yaşaroğlu’nun gibi seviyorum ürünleri aşık çiftlerin en çok tercih ettiği seçeneklerden! Sevgilinizin gülümsemesine vesile olmanız bile sizi çok mutlu edecek.

 

Puzzle

Eğlenceye hiçbir zaman hayır demeyen sevgilinize bu puzzleyi hediye ederek ona beklemediği bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Kupa Bardak

Sıradan kupalara hayatınızda yer vermeyin. Sizi mutlu edecek kupa seçenekleri varken ne işiniz var düz kupalarla. Bu kupa sevgilinizin vazgeçilmezi olacak.

 

Masa Saati

Madem bir hediye almaya karar verdiniz sunacağınız hediyenin sevimli bir şeyler olmasına özen gösterebilirsiniz. 🙂 Bu masa saati sunabileceğiniz en renkli hediyelerden.

Erdil Yaşaroğlu  karikatürlerinden oluşan bu ürünlerin daha farklı modellerini görmek için tıklayınız.

 

Yiğit Özgür Karikatürlerinden Oluşan Ürünler

 

Puzzle

Yiğit Özgür’ün huni karakterlerini bilmeyeniniz yoktur herhalde.. Sevgiliniz sıkı bir Yiğit Özgür takipçisiyse bu yapboz ona sunabileceğiniz en makbul hediye olacak.

 

Bardak Altlığı

Yiğit Özgür’ün en sevilen karikatürünü bardak altlığı olarak kullanmak istemez misiniz? Her gününüz kahkahalara layık bunu unutmayın.

 

 

iPhone Kapağı

Elinden iPhone’unu düşürmeyen sevgilinize hediye edebileceğiniz bu iPhone kabı sevgilinizi çok şaşırtacak. Hayatın lezzetine varmak için hepimizin gülmeye ihtiyacı var öyle değil mi?

 

 

Masa Saati

Delidir, ne söylerse yeridir 🙂 Hemen hemen herkesin favorisi olan bu karikatürü sevgiliniz de eminim çok sevecek. Masaları şenlendirmenin tam zamanı!

 

 

Kupa Bardak

Sevgilinizi her yudumda mutlu edecek bir hediye vermek istiyorsanız bu kupa bardaktan daha iyisini bulamazsınız. Artık çay, kahve vb. içecekler içmek daha keyifli olacak.

Yiğit Özgür’ün farklı karikatürlerinden oluşan ürünleri görmek için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here