Öğretmenler Gününe Özel Hediye Seçenekleri

Onlarca özel gün vardır. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü vs. Peki ya öğretmenlerimizin günü? Onları hiç olmazsa yılda bir defa hatırlamanın, bizi ve çocuklarımızı eğiten bu kutsal görevlilerin alacağı bir hediyeyle kendini ne kadar özel ve mutlu hissedeceğini düşündünüz mü? Bizler de sizler gibi düşündük ve onları bu özel günlerinde, özel bir hediyeyle onurlandırmanın değerini az da olsa size yansıtmayı düşündük.

Öğretmenlere, Öğretmenler Günü’nde ne hediye alınabilir? Genelde verilebilecek cevaplar kalem, çiçek, gömlek gibi hediye seçenekleri olur. Peki siz daha farklı ve daha özel hediye tercih etmek istemez misiniz? Muhtemelen cevabınız evet olacaktır. Bu tip özel günleri özelleştiren verilen hediyeler, kocaman gülümsemelerdir. En sevdiğiniz öğretmeninize hayatının her bölümünde kullanabileceği, kendini daha da özel hissettiren özel hediyeler vermeniz onu daha da mutlu edecektir.

Öğretmenlere Sürpriz Hediye Önerileri

Öğretmenler kadar sizler için de özel olan Öğretmenler Günü için daha fazla özel hediye aramanıza gerek yok.

 

Soğuk bir kış gününde öğretmeninizin eve gittiğini bir düşünün. Hemen kendini ısıtmak isteyecektir ve ona sizin de yardımınız olsun istemez misiniz? Cevabınız evet ise HOT SOX sıcak çoraplar tam aradığınız hediye seçeneği! Mikrodalga fırında ısıtılmak için tasralanan bu çoraplar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız tıklayınız.

Yine özellikle bayan öğretmelere verilebilecek en özel hediyelerden birisi daha! Sallanan kız figürlü bu pırlanta kolye genç ve genç hisseden öğretmenlerinize verilebilecek en şık hediyelerden.

Mini Kitap Lambası

Kitap okumayı çok seven ve adeta hayat felsefesi haline getirmiş öğretmenler için çok hoş bir aydınlatıcı. Özellikle yatağında kitap okurken, kalkıp ışığı kapatmaya üşenen bir öğretmeniniz varsa bu hediye en idealinden. Oldukça ufak olan ve kolaylıkla kitabın tepesine yerleştirilebilen bu minik aydınlatıcı çok iyi bir hediye seçeneği olabilir.

Öğretmenler Gününe Özel Hediyeler

Değerli eşyalar nerede saklanır? Tabi ki kasada. Peki size bu resimin aslında bir kasa olduğunu söylesek? Evet, bu İngilizce sözlük görünümlü, değerli eşyaların güvenle saklanabileceği bir kasa! Eğer tedbirli bir öğretmeniniz varsa, Öğretmenler Günü’nde en ideal hediye seçeneğiniz kesinlikle bu olmalıdır.

Şüphesiz ki öğretmenlerin kitaplarında birçok kitap vardır ve bazen bu kitaplar dağılıp düşebilir. Sıkça da şikayet edilebilir. Artık bunlara bir son veriyoruz ve sizlere çok ilginç bir kitap tutucu ürünü öneriyoruz. Kitapların arkasına koyup bırakmak yeterli olacaktır.Öğretmenler günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu kitap tutucu öğretmeninizin kütüphanesine çok yakışacak!

Öğretmenlerin sıkça kalem kullandığını ve sıkça da kalem kaybettiğini biliriz. Artık kalemler kaybolmayacak çünkü imdadınıza Fred yetişiyor! Kalemi Fred’in tam kalbine saplayıp kalemlerin kaybolmasını önleyebilirsiniz. Bu hediyeden sonra öğretmenlerinizin size minnet borcu olabilir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here