Sahip Olabileceğiniz En İlginç Gece Lambaları

İnsanın kendi evi, kendi odası gibisi var mı! Kendinizi bulduğunuz, zevklerinizi yansıttığınız ve her köşesinde sizden bir parçanızı saklayan evinizin tasarımının sizin için fazlaca önemli olduğunu düşünüyoruz. Ya da canınız sıkıldığında, moraliniz bir şeye bozuk olduğu vakit evinizin dekorasyonunda ya da düzeninde ufak bir değişiklik yaptığınızda kendinizi daha iyi hissedersiniz bu durum kendinizi monotonluktan sıyrılmış hissetmenize sebep olur. Dolayısıyla da hayatımızda en ufak bir değişiklik aradığımızda hemen evimizdeki düzene saldırıyoruz. 🙂 Sıkıcı günlerden birinde işinize yarayacağını düşündüğümüz tasarım önerilerinde bulunacağız. Gecelerinizin daha renkli geçmesini sağlayan gece lambalarını biraz daha farklı açılardan ele alacağız. Sahip olabileceğiniz en ilginç gece lambası modelleriyle karanlık gecelerinizi ışıl ışıl geçirebileceksiniz.

Tasarım Harikası Gece Lambaları

Salladığınızda ışıklar saçacak bu mini lava lamba sayesinde ışıkların dansını seyretmeniz mümkün. Yattığında hemen uyuyamayanların çok seveceğini düşündüğümüz bu lamba herkesin büyük ilgisini topluyor.

Denizanası görünümündeki bu masa lambası tasarımıyla oldukça beğeni topluyor. Sıradan lambalardan siz de çok sıkıldıysanız değişiklik yapmanın tam zamanı! Denizaltını odasına taşımak isteyenlerin güzel bir başlangıç yapmasına sebep olacak bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Rengarenk mantarlardan oluşan mini gece lambalarınız olsun ister miydiniz? Odanız da masallar diyarından bir parça olmaya aday olacak!

Dökülen kahve görünümlü masa lambası en farklı tasarıma sahip lambalar arasında. İlginçliklere önem verenlerin bir numaralı ürünü olduğunu düşündüğümüz bu gece lambası çok konuşulacak.

Dişçi yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en güzel gece lambası karşınızda! 🙂 Bu tasarım sadece dişçilere özel yapılmamış elbet, enteresan ürünlere meraklı herkesin sahip olabileceği bir seçenek.

 

 

Gece lambanızın istiridye içindeki bir inci olmasını istemez miydiniz? Kibar görüntüsüyle göze hitap eden bu tasarım harikası lamba odanızın atmosferini tamamen farklı bir boyuta taşıyacak.

Koşan adam gece lambası aceleci, sporcu vb. özelliklere sahip dostlarınıza armağan edebileceğiniz bir alternatif. Sıradanlıktan sıyrılmanız içinse mükemmel bir başlangıç..

 

 

Sevgiliye kişiye özel en güzel hediye fikirleri içinde bulunan bu fotoğraf baskılı gece lambası sevgiliye sunulabilecek en değerli hediyelerden. Sevgilinizle artık rüyalarda da birlikte olacaksınız. 🙂

 

 

Her şeyden çok çabuk sıkılan bir karakteriniz varsa kendi tasarımınızı kendiniz yapabileceğiniz çizim rahatlığı sunan bu gece lambası adeta sizin için tasarlanmış..

 

 

Pil şeklindeki bu mini gece lambası bakışları toplama konusunda büyük başarı yakalayacak gibi duruyor. Siz de yaratıcı kimliğinizi herkese göstermeye hazır olun!

 

 

 

Renkli, esnek bu mini gece lambaları masanızın üzerinde bulunabilecek en farklı ürünlerden.. Odanızın rengini, atmosferini tamamen değiştirecek bu lambayı eminiz herkes çok sevecek.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here