Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

Tanıştığınız ilk gün hala aklınızda değil mi? Onun bakışı, gülüşü, ses tonu, gözleri, dokunuşu, kokusu… Tarifi mümkün olmayan en güzel şeydir belki de bu; aşk duygusu. Bir an bile tereddüt etmeden, kalbiniz adeta ağzınızdan çıkacakmış gibi gelip sizi kaplayan bu sevgi, bilinmez; belki de hayat boyu yüreğinizi ısıtacak mükemmel bir duygu olacak. Ona olan sevginizi her an anlatmak için elinizden gelen her şeyi yapsanız da bir türlü tatmin olamamış, dile getiremediğiniz duygunuz için ne yapsam ne etsem diye düşünüyorsanız, işte bu anda devreye biz giriyoruz.

Sahip olduğunuz o güzel aşkı taçlandıracak, sizin söyleyemediğiniz her şeyi, dile getiremediğiniz tüm duygunuzu dile getirip somut bir şekilde sevgilinizin avuçlarına koyacak harika bir yol biliyoruz. Nasıl mı?

Siz ve sevgiliniz için özel olarak tasarladığımız ve aşk dolu, mutluluk dolu duygularla dizayn ettiğimiz birbirinden harika sevgililer günü hediyesi fikirleri sizin tüm soru işaretlerinizi cevaplayacak harika 14 şubat sevgililer gününe özel hediye fikirleri olacak. Sevgililer günü hediyesi fikirleri kapsamında tasarlanan bu özel ürünlerde ne yok ki? Bayan arkadaşınıza özel olarak tasarlanmış en şık elbiseler, birbirinden güzel renklerle dizayn edilmiş cıvıl cıvıl kıyafetler, onun bu kış mevsiminde ellerini soğuktan koruyacağı harika tasarımdaki eldivenler, rengarenk atkılar, deri mont tasarımları, şık, kalpli küpeler, en şık bileklikler, en güzel telefon kılıfları ve bereler. Kısacası bayan sevgiliye özel olarak tasarlanan bu harika sevgililer günü hediyesi fikirleri ürünlerinde yok yok.

 

Bir tek bayan sevgiliye değil elbette, erkek sevgili için de özel olarak tasarlanmış harika sevgililer günü hediyesi fikirleri  ürünleri tasarlandı ve hepsi de birbirinden şık ve birbirinden güzel. Erkeklerin özel tarzlarına uygun olarak tasarlanan harika ceketler, farklı tasarımlarda ayakkabılar ve oldukça şık botlar, deri eldivenler ve iphone özel tasarım telefon kılıfları gibi ne ararsanız bulabileceğiniz harika hediyeler mevcut bu sevgililer günü hediyesi fikirleri içinde 🙂 Aşk dolu tasarımlarla üretilen harika hediyelik ürünler sevgililer gününde sevgilinizi hem şaşırtacak hem onu mutlu edecek hem de ona çok ama çok yakışacak harika hediyeler olacak  🙂

İçinde 365 farklı aşk cümlesi olan aşk dolu kavanoz, sevgililer günü hediyesi için harika bir tercih olacaktır. Her gün bir notla sevgilinize sevginizi gösterin.

Sevgilinize yılın en iyi sevgilisi olduğunu bu oskarla kanıtlayın! Kalpli oskar ödülü sevgiliniz tarafından da çok beğenilecek!

Sihirli Dönen Kalp Çerçevenin iki yüzüne iki adet fotoğraf yerleştirin, düğmesine basın, kendi etrafında dönsün. Bir kalbin içindeki iki fotoğrafı da böylece sergileyin.

Melek gibi sevgilinize melek kanatlı bir iPhone kılıfı yakışmaz mı? Sevgiliniz bu iPhone kılıfından asla vazgeçemeyecek!

Sihirli aynalı fotoğraf çerçevesinin sihrini siz de keşfedin! Fotoğrafa yaklaşıldıkça kaybolan fotoğrafla sevgilinizi şaşırtmaya hazır mısınız?

Drip Bag USB LED Light ile damarlarınıza enerji pompalayın. Serum Lambanın içine su doldurun, USB girişine takın ve dilediğiniz renkteki serumunuz odanızı aydınlatsın.

Tatlı sevgilinize kendisi gibi tatlı bir hediye vermeye ne dersiniz? Çikolata görünümlü bu not defterlerini sevgiliniz de çok sevecek ve oldukça iştahını açacak!

Sıradan notebook kılıflarını unutun! Tarihi bir kitap görünümündeki bu notebook kılıfıyla dışarıdan gören kimse bunun bir kılıf olduğunu anlamayacak!

İlişkisine yeni heyecan arayan aşıklar için tasarlanmış olan Romantik Kalp ile tanışmaya hazır olun! 100’den fazla romantik görev içeren Romantic Heart kutudan özel cımbızıyla bir görev seçin ve sevgilinizi şaşırtmanın tadını çıkarın.

Sevgilinize aşk kavanozu hediye etmeye ne dersiniz? Güneş ışığında enerjisini toplayan ve aşkın rengi pembeye dönüştüren aşk kavanozunu sevgiliniz çok beğenecek.

Tüm bu ürünleri aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here