Sizin Seçtikleriniz

Günümüzün en sıkıntılı sorunlarından birisi de sevdiğimiz kişilere ne hediye alacağımızı bilemememiz. Çünkü onlar sizin için o kadar değerli ki verebileceğinizin en güzelini sunmak istiyorsunuz ki bu da önemsediğiniz kişilerin en doğal hakkı.. Sevgi gibi yüce bir kavramı hiç bir hediye karşılayamaz tabii ki ama yine de karşımızdaki kişiye onu ne kadar sevdiğimizi hissettirecek paylaşımlarda bulunmak istiyoruz. Hediye kategorisi normalde oldukça geniş olmasına rağmen hep benzer armağanlara yönelişin nedenini hep merak etmişimdir. Sizce de bu duruma biraz farklılık getirmenin zamanı gelmedi mi? Geldi, geçiyor bile.. Bu sefer hediye önerilerimizde sizin seçtiklerinizi ele alacağız. En çok satan hediye seçenekleri sayesinde siz de en özel hediyeyi bulursunuz belki, ne dersiniz? Hediye konvoyumuza dahil olma istiyorsanız, buyrunuz efendim 🙂

En Çok Satan Hediye Seçenekleri

 

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Kolye

 

Sevgiliye verilebilecek en romantik hediyeler arasında yer alan istiridye içindeki gerçek inci kolye unutulması imkânsız bir sürpriz olacak!

 

Dilek Feneri

Sevdiklerinizin yüreklerinden geçen en güzel temennileri bu dilek feneri sayesinde gökyüzüne bırakmaları unutulmaz bir gün yaşamanıza sebep olacak. Hediyenizin beklenmedik bir seçenek olmasını istiyorsanız dilek feneri imdadınıza yetişiyor.

 

 

İki Fotoğraflı Sihirli Kupa


Yakınlarınızla çekildiğiniz fotoğrafları bastırabileceğiniz bu sihirli kupa oldukça esrarengiz. İçine sıcak su koyduğunuz vakit fotoğraflarınızı açığa çıkaracak bu ürün hediye edilmeye değecek güzellikte..

 

 

Aşk Dolu Kavanoz

En güzel aşk sözcüklerini içeren aşk dolu bu kavanozun içinde 365 günlük notlarınız hazır. Sevgilinizin her gün bir tane açıp okuyabileceği bu romantik kavanoz içerisindeki notlar aşkınıza verdiğiniz değeri gösterebilmeniz için birebir!

 

 

Sihirli Yumurta

 

Gözlerinize inanamayacağınız bir hediye fikri karşınızda! Bakımını yaptığınız zaman üzerinde  I Love You vb. özel yazılar yazan fasulyeler çıkaran bu sihirli yumurta sevdiklerinizi çok şaşırtacak.

Ürünün diğer modellerini görmek için tıklayınız.

 

 

Mesajlı Çikolatalar

Çikolata sevmeyen insanlar oldukça nadir.. Ki hediye alacağınız kişi de çikolataya hayransa bu mesajlı çikolatalar sayesinde ona alabileceğiniz en güzel armağanı sunmuş olacaksınız.

 
İçecek Şapkaları

İşkolik yakınlarınıza çalışırken bir yandan da içecek içme fırsatını sunmak istemez misiniz? Bu içecek şapkaları sayesinde artık çalışmak çok daha eğlenceli..
İçecek şapkalarının daha farklı modellerini incelemek için tıklayın.

 

En İyi Sevgili Sertifikası 

Sevgilinizi ” en iyi sevgili ” ilan etmek nasıl fikir ama?  Kişiye özel olarak hazırlanan bu sertifikalar aşık çiftlerin birbirlerine olan bağlılığını daha da artıracak.

 

Aşk Yastıkları

 

Aşkın çekim gücünü konu edinen, çiftlere özel olarak tasarlanan bu yastık kılıfları sevgiliye alınabilecek en keyifli hediyeler arasında bulunuyor.

 

Koşucu Alarm Saati

Sabah uykusu ağır olan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu koşucu alarm saat çalmaya başladığında tekerlekli mekanizması sayesinde sizden kaçıyor. Eğer uyanmazsanız saatinizin nerede olduğunu bulmanız epey zamanınızı alabilir. 🙂

En çok sevilen ürün listemizin sonuna geldik. Daha fazla hediye seçeneğine ulaşmak için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here