Yeni Yılda Burçları Neler Bekliyor?

Yeni bir yıla adım atmaya günler kala sevdiklerimizle birlikte planlar yapmaya, yeni yılda 2013 yılında bir şeyler beklemeye ve istemeye başladık bile. Burçlar yeni yılda neler diliyor, hangi burç ne istiyor, gönlünüzden geçen ne olacak, aşk, para, iş durumlarınız ne olacak hepsini sizlerle paylaşıyoruz. Bakalım yeni yıl için yıldızlar size ne diyor 🙂

Yengeç: Ailevi problemlerin hafifleyeceği bir yıl geçirecek olan yengeç maddi konularda da rahatlayacak mı ? Yıldızlar yengeç burcunun bu sorusunu olumlu karşılıyor. Sabırla beklemesi gereken yengeç burcu sabrının sonunda mutluluğa ulaşacak ve yeni yılda hem maddi hem de manevi olacak mutlu bir yıl geçirecek.

Oğlak: Yaz aylarında tanıştığı aşkıyla yeni yılda da mükemmel bir beraberliği sürdürecek olan oğlaklar iş konusunda da oldukça şanslı olacak iş yerinden terfi alacaklar 🙂

Akrep: Akrebin aşk beklentisine yeni yılda olumlu bakan yıldızlar akreplere mükemmel bir aşk ve harika bir iş yolu gösteriyor. Sağlık konusunda bu yıl akrepler tedbirli olmalı.

Aslan:  Akademik başarılara imza atan aslanlar için yeni yılda iş konusunda oldukça iyi ama aşk konusunda yine eksik olacak.

Balık: Oldukça duygusal bir burç olan balıkların yeni yıldan beklentisi çok. Öncelikle aşk bekleyen balık  beyaz atlı prensi ile yeni yılda karşılaşacak mı? Yıldızlar balık burcu için olumlu yanıt verse de bu hemen olmayacak. Yeni yılın ilk ayları biraz daha yalnız geçse de gelen aylarda balık burcu oldukça mutlu olacağı ve hayatımın aşkı diyebileceği harika bir insanla tanışacak ve çok mutlu olacak.

Başak:  Aşkı son demine kadar yaşayan başaklar yeni yılda da aşkı bulacak ve mutlu olacaklar.

Boğa: Aşk, iş , para yeni yılda hepsi onda. Boğa burçlarının yeni yılda yüzleri gülecek.

İkizler: Yeni bir yıldan ikizler sağlık bekliyor olacak. 2012 yılı ikizler için sağlık sorunları ve iş problemleri ile geçse de yıl sonuna doğru iş problemleri hafifleyen ikizler sağlık sorunlarıyla da yavaş yavaş başa çıkmayı öğrendi. 2013 yılı ikizlerin beklentisini karşılayacak bir yıl olacak ve ikizler sağlık konusundan yeni yıla şanslı girecek bir burç olacak. 2013 yılı ikizler için kısmetli,sağlıklı bir yıl olacak. Zaman zaman para problemleri yaşayan ikizler için yeni yıl maddi anlamda biraz daha rahat geçecek. İş konusunda oldukça yoğun çalışacak olan ikizlerin  aşk hayatı ile yaz aylarında tanıştığı sevgilisiyle harika bir birliktelikle devam edecek 🙂

Koç: Koçların yılbaşında aldığı milli piyango bileti onların bekledikleri maddi rahatlığı sağlayacak ve harika bir yıl geçirecekler. Koç burcu olanlara şans gülecek 🙂

Kova: İnsanlarla arasına mesafe koymayı sonunda öğrenen kova herkese hak ettiği kadar değer vermeyi de yeni yılda öğrenecek.

Terazi: Dengeyi bir türlü tutturamayan teraziyi dengeli ve sıkıntısız bir yıl bekliyor. Sevgilinize daha fazla zaman ayırın diyor yıldızlar terazilere.

Yay: Sağlık sorunlarıyla uğraşan yay burçları 2013’de sağlık konusunda rahat olacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here