Yılbaşında Çocuklar İçin Eğlence Mekanları

Yeni yılda aileler çocuklarını emanet edebilecekleri ve onlarında yeni yıla eğlenceli bir organizasyonda girebilecekleri keyifli bir ortam istiyor. Çocuklar için bir çok otel ve eğlence merkezi özel bir bölüm ayırmış durumda. Aileler eğlenirken çocuklar da yaşıtlarıyla harika akit geçirecekler.

Çocuklar İçin Yılbaşı Eğlencesi

Grand Hyatt İstanbul Çocuklara Özel Yılbaşı Programı

Yılbaşında, anne-babalar baş başa güzel bir eğlence programına katılır da çocuklarını eksik bırakırlar mı hiç:) Çocuklar da yılbaşı süsleri ile donatılmış mekanda, özel olarak hazırlanacak açık büfe ile leziz yemeklerden tadacak, palyaçonun renkli aktiviteleri ve filmler eşliğinde yılın son saatlerini arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir şekilde gönüllerince geçirecekler. Anne-babalar geceye devam ederken, yorgun düşen küçük misafirler  için özel olarak hazırlanan  yataklarda rahat bir uykuya dalabilecekler.

Sheraton İstanbul Maslak Çocuklara Özel Yılbaşı Programı

Sheraton İstanbul Maslak,  yılbaşı programında çocuk sahibi konuklarını da unutmadı. Yeni yıla çocukları ile birlikte girmek isteyen Sheraton misafirleri yılbaşı eğlencesinin ve bu güzel, benzersiz organizasyonun keyfini çıkarırken, “minik misafirler” de kendilerine özel olarak tasarlanan çocuk balosunda doyasıya eğlenebilecek. Sheraton İstanbul Maslak’ ın çocuk balosu, özel çocuk büfesi eşliğinde leziz lezzetler sunarken , palyaçolar ve  çizgi film karakterleri ile birilikte çizgi film gösterileri olacak, yüz boyama ve eğlenceli diğer oyunlarla yılbaşı gecesi çocuklar için de oldukça renkli ve unutulmaz geçecek. Gecenin sonunda uykuya  yenik düşen “minikler misafirler” için Uyku Odası onları bekliyor olacak.

Swissôtel Çocuklara Özel Yılbaşı Programı

Çocuklar yeni yılı Swissôtel’de benzersiz ve asla unutamayacakları eğlencelerle karşılayacak. Özel bakıcılar eşliğinde 19:00 ile 02:00 saatleri arasında gerçekleşecek eğlencelerde, palyaçodan yüz boyayacak ve  balon yapımından masal dinletisine, disko’ya kadar birçok renkli aktivite çocukları yılbaşı gecesinin benzersiz eğlence programında bekliyor olacak.

 

WOW İstanbul Çocuklara Özel Yılbaşı Programı

WOW Istanbul Hotels&Convention Center’da aileler eğlenirken çocukları da unutmadık.  Çocuklarda yeni yılı kendileri için ayrı bir salonda hazırlanan parti ile kutlayacaklar. Özel animasyonların düzenleneceği, top havuzu, canlı langırt gibi çocukların sevdiği birçok oyun ve eğlence yanında en favori yemeklerinden oluşan mönü ile küçük konuklar WOW İstanbul’da yeni yıla eğlenerek girecekler. Yeni yıl galasında küçük çocukları olan aileler için talep doğrultusunda çocuk bakıcısı hizmeti de verilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here