Hakkında


BuldumBuldum.com; Türkiye’de bulunmayan, hayata renk katacak en ilginç ürünleri müşterilerine sunan bir internet sitesidir. Aynı zamanda BuldumBuldum.com ismiyle Cevahir, Mall of İstanbul, Özdilek Park, Espark Alışveriş Merkezlerinde şubeleri bulunmaktadır. Bundan yüzyıllar önce Arşimet adındaki ünlü bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bularak üzerinde sadece bir peştemalle yarı çıplak sokağa çıkması ve “Buldum! Buldum!” diye bağırması ölçüsünde heyecan yaratacak ürünleri dünyanın çeşitli yerlerinden getirerek sizlere sunmaktadır. 10000 çeşitten fazla ürüne sahip olan BuldumBuldum.com ile hayatınıza renk katabilir, sevdiklerinize özel günlerde gerçek anlamda değer taşıyan, unutulmaz hediyeler verebilirsiniz.
 
Buldumbuldum.com, ORBİTAL TEKNOLOJİ BİLİŞİM TASARIM  SAN.VE DIŞ TİC.A.Ş.’ye aittir.
 
Sitede bulunan her türlü yazılı ve görsel içerik, tasarım, ürün ve yazılımların sahibi ORBİTAL TEKNOLOJİ BİLİŞİM TASARIM  SAN.VE DIŞ TİC.A.Ş. dir.
Bunların herhangi bir şekilde kopyalanması veya yazılı izin olmadan kullanılması yasak olmakla birlikte bu kuralın ihlali cezai işleme tabidir.