Kampanyalar

Eleman.net Kampanyası


Eleman.net’in tüm müşterilerine BuldumBuldum.com’ dan alacakları ilk 100 adetlik kartvizit BEDAVA!
• Kampanya çeki, emailinize Eleman.net tarafından gönderilecektir. Bu çeki ilk 100 adetlik kartvizit siparişi verirken BuldumBuldum.com’da ki sepet adım 5 teki Ödeme Sayfasında Hediye Çeki Kullan bölümünden kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
• Kartvizitlerinizi ister hazır şablonlardan seçebilir, ister var olan kartvizit şablonunuzu ekleyerek sipariş verebiliriz.
• Kampanya kapsamında www.buldumbuldum.com ’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve destek için www.buldumbuldum.com ’un 0 850 532 5 285 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.
 


İsimTescil Kampanyası

isimtescil.net ten domain ya da hosting alan herkesin BuldumBuldum.com'dan alacakları ilk 100 adetlik kartvizit BEDAVA !


•Kampanya çeki, isimtescil den alışveriş yaptıktan sonra emailinize isimtescil tarafından gönderilecektir. Bu çeki ilk 100 adetlik kartvizit siparişi verirken BuldumBuldum.com’daki sepet adım 5 teki Ödeme Sayfasında Hediye Çeki Kullan bölümünden kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

• Kampanya kapsamında www.buldumbuldum.com ’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.buldumbuldum.com ’un 444 5 285 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.